صدای هزاران نفر زندانی زیر حکم اعدام در ایران باشیم

21 دسامبر اخبار روز

بر اساس آخرین آمارهای جهانی “مرکز بین‌المللی مطالعات زندان‌ها (Icps) ” بیش از ۱۰ میلیون نفر در ۲۱۸ کشور جهان زندانی هستند.یکی از این کشورها ایران است. حمهوری اسلامی در این رابطه همیشه یا آمار را به دروغ گزارش داده است و یا سعی در پنهان کردن آن داشته است.

به عنوان مثال علی الرغم اینکه در سال ۲۰۱۲ تعداد زندانیان رسمی را ۲۵۰ هزار نفر اعلام کرده است , برای سال ۲۰۱۳ تعداد زندانیان رسمی۲۱۷ هزار نفر  گزارش داده شده است و این در حالی است که نه تنها  تعداد زندانیان در ایران همیشه سیر سعودی داشته است بلکه حتی از تعداد زندان های مخفی و هولناک نیز هیچگونه آماری در دست نمی باشد.

علاوه بر آن اسامی ده ها هزار نفر و محل دفن آنان نه هرگز گزارش داده شده است و نه حتی خانواده این قربانیان کوچکترین خبری از محل دفن عزیزان خود دارند.

ده ها زندانی سیاسی کرد تحت رژیم بربریت اسلامی ایران در زندان ارومیه , روزهای طولانی هست که در اعتصاب غذا بسر می برند.به این دلیل فعالین سیاسی در روژهلات (شرق) کردستان در همبستگی با زندانیان سیاسی برای روز ۲ شنبه ۲۲ دسامبر فراخوان اعتصاب عمومی داده اند.

از آنجائیکه هزاران نفر در خطر جکم ضد انسانی اعدام هستند , به این دلیل در برخی از زندانها از جمله قزلحصار که یکی از بزرگترین زندانهای خاورمیانه محسوب می شود و بدترین شرایط بهداشتی را دارا می باشد , چند هفته بیش هزار تن از زندانیان محکوم به اعدام در اعتراض به این وضعیت اسفناک دست به اعتصاب غذا زده بودند.

همچنین ۸۱ نفر از زندانیان عقیدتی به اصطلاح “اهل سنت ” در زندان رجایی شهر می باشند که ۴۰ نفر به اعدام  محکوم شده اند.

ما می دانیم که سرکوب مردم مناطق سنی مذهب در کردستان ,ترکمن صحرا , بلوچستان و دیگر نقاط ایران از جمله دسیسه های رژیم از بدو تشکیل جمهوری اسلامی بوده و می باشد.

در اینجا نمونه ای از صدها نفر از زندانیان سیاسی و عقیدتی در ایران را می توانید مشاهده کنید.

همصدا و متّحد برای آزادی عزیزان در بند در کردستان و دیگر نقاط ایران و جهان بکوشیم!!

Dear Friends and supporters, we need to reach the voice of voiceless to the whole world. Please, Please Help Us!!!!!!!!

There are 100s of 1000s of innocent prisoners in Iran under a brutal torturing and many of them are waiting for execution.

Among them there are tens of thousands of political prisoners who brutally are being tortured every single day…

There are also many innocent “”Kurdish Prisoners”” and other prisoners who are on “‘Hunger Strike””, for many weeks and they are facing a very dangerous health situation, in addition to terrified conditions of all prisons…

There are also many many hidden prisons under brutal islamic rules in Iran, and nobody knows about the condition and even about the death of all those victims being held there…

Let’s be the voice of voiceless and unite for their freedom!!!!

Below is a link to only one part of crime of islamic regime which has been researched by “”Geoffrey Robertson”” the great Australian Lawyer who also has defended “Julian Assange / WikiLeaks””:
http://www.iranrights.org/library/document/1380

 

۲۱٫۱۲٫۲۰۱۴

دفاع از زندانیان و اعدامیان غیر سیاسی

 

 

 

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است