هدف جدید حملات تروریستى اسلامگرایان: زنان و کودکان

Text Size
 ظاهراً چندین سال درگیرى و جنگ با دولتها براى گرفتن قدرت سیاسى و نظامى به اسلامیستها این را آموخته که با چنین جنگ فرسایشى و بلند مدتى نمیتوانند به خواسته هاى خود برسند.
چرا که دولتها از ارتش و نیروى انسانى بالا و سلاح هاى سبک و سنگین و به روز استفاده میکنند که در واقعیت بر تجهیزات و نیروى انسانى تروریستها غلبه دارد.
این نکات و اطلاعات را این گروهها از طریق سازمانهاى امنیتى کشورهایى که از آنها حمایت میکنند در اختیار میگیرند (بر کسى پوشیده نیست که دولتها براى ضربه زدن به یکدیگر و در واقع جنگهاى نیابتى با یکدیگر این گروههاى جهادى را به راه انداخته و ساپورت مالى و تسلیحاتى میکنند.
نمونه هاى شناخته شده را یاداورى میکنیم:
جمهورى اسلامى ایران حامى گروه تروریستى حزب الله لبنان و حماس فلسطین، عربستان سعودى حامى القاعده و داعش، ترکیه حامى داعش و جبهه النصره، پاکستان حامى طالبان، امریکا بنا به منافعش در زمان، میتواند حامى هر کدام باشد همانگونه که تأسیس القاعده و داعش با همکارى نزدیک سیا انجام شد.
وظیفه این گروهها اغلب ایجاد تنش و آشوب و قتل و عام مردم کشورى در منطقه اسلام زده خاورمیانه است که سازمان امنیت کشور حامى، از آنها میخواهد.) حال سازمانهاى امنیتى، پس از گذشت چندین سال و کشتارهاى بسیار توسط این گروههاى جهادى یاد گرفته اند که نمیتوانند اینگونه دولت کشورى را از پا درآورده و دولتى وابسته به خود را در قدرت بنشانند (تنها طالبان طى مدتى این کار را کرد. و در نهایت به دلیل اینکه منافع سایر دولتهاى قدرتمند مثل امریکا ایجاب میکرد ساقط شد چرا که امریکا در پى این است که دولتهاى وابسته و مطیع خود را در منطقه بگمارد.
این حرکت امریکا نشان داد که این کشور اجازه قدرت گیرى چنین گروههایى را در این حد نمیدهد و فقط اجازه دارند اشوب و جنگهاى کوچک به راه بیندازند که همسو با سیاست امریکاست.)
راه حلى که این دولتها و سازمانهاى امنیتیشان و گروههاى جهادى در پیش گرفته بدینگونه است که با جنگ و گریز با دولت مرکزى سعى در ایجاد دولتى موازى دارند، همان کارى که حزب الله لبنان چند سال پیش انجام داد و جدیداً داعش هم به نمایش گذاشته است.
اینها با توسل به نیروى جنگى و ایجاد رعب و وحشت بسیار و تطمیع مالى از طرفى نیروى دولت مرکزى را در فاصله اى نگاه میدارند و از طرف دیگر مردم را مجبور به اطاعت از خود میکنند.
در واقع کشور و دولت موازى ایجاد میکنند. یکى از اصلى ترین روشهاى جهادى ها براى مطیع کردن مردم توسل به خشونت بى حد و حصر است که وحشتناکترین نمونه هاى ان در سالهاى اخیر را از گروههاى تروریستى داعش، بوکوحرام و طالبان دیده ایم. و همه به خوبى میدانند که براى زیر سلطه بردن یک جامعه بهترین راه، حمله به زنان است.
حرکتى که بطور سیستماتیک، جدى و وحشیانه در این سالهاى اخیر از سوى این گروههاى تروریستى دنبال شده است.
نمونه هایى براى یاد آورى ذکر میشود:
– حمله بوکوحرام به مدارس دخترانه و ربودن دختران و فروش آنها بعنوان برده جنسى.
– ربودن زنان ایزدى توسط داعش و فروش آنها به عنوان برده جنسى
-حمله طالبان در افغانستان به زنان و بریدن گوش و بینى و سنگسار آنها
– حمله طالبان در پاکستان به زنان دانش آموز و ترور آنها، معروفترین آنها ملاله است
– حمله اخیر طالبان در پاکستان به پارکى در لاهور و در کنار این آمارها به مورد دیگرى هم باید دقت کرد، وحشتناکترین اتفاق براى یک مادر از دست دادن فرزند است، و به همین واسطه و در کنار حمله مستقیم به زنان شاهد حمله و ترور کودکان هستیم. به طوریکه در تمام حملات طراحى شده اخیر گروههاى جهادى در سرتاسر دنیا ( حملات اخیر اروپا را فراموش نکنیم) هدف اصلى و مشترک، کشتار هر چه بیشتر زنان و کودکان است.
گویى این گروههاى کثیف ضد انسانى اینگونه دارند به زنان دنیا پیام میدهند که:” از ما، مسلمانان جهادى، باید بترسید و زیر سلطه ما باشید تا در امان باشید”.
این گروهها بدنبال به زانو در آوردن جوامع با توسل به ترور و رعب و وحشت هستند و این کار را از طریق کشتار و تجاوز و تحقیر هر چه بیشتر و هرچه وقیحانه تر زنان انجام میدهند.
در دنیاى این جهادیون زن تنها وسیله ارضاى جنسى مرد و تولید مثل است و در عمل، در هر نقطه اى که سلطه را بدست گرفته اند همین رفتار را انجام داده اند.
رفتار اینها بار دیگر ثابت کرد که تعصب و مخصوصاً تعصب دینى چه فحایعى میتواند به بار بیاورد. یادآورى جمله زیبایى از نیچه بى ربط نخواهد بود: ” از کسى که کتابخانه دارد و هیچکدام را نمى پرستد نترسید، از کسى بترسید که تنها یک کتاب دارد و همان کتاب را میپرستد.”
به امید روزى که خاورمیانه عزیزمان از دام دین برهد. صلح در خاورمیانه نخواهد بود تا زمانیکه دین قدرت دارد. خاورمیانه بدلیل داشتن نفت، هدف طمع قدرتهاى بزرگ و کوچک دنیاى سرمایه داریست.
این امپریالیستهاى چپاولگر براى تاراج منطقه از ابزار دین سود میجویند. با جنگهاى مذهبى مردم را به جان هم مى اندازند و با این کار از طرفى سلاحهاى کارخانه هاى ادمکشى خود را میفروشند و از طرفى نفت را به یغما میبرند و از طرفى دیگر به مردم تحت سلطه کشورهاى خود میگویند که:” ببینید ما چه صلح و امنیتى برایتان فراهم کرده ایم، پس ساکت باشید و مطیع والا به حال و روز مردم خاورمیانه دچار میشوید.” مردم خاورمیانه باید از توهم دین خارج شوند و دنیاى واقعیت را لمس کنند.
 

آدرس و اسامی صفحات مرتبط با فدراسیون عصر آنارشیسم

Federation of Anarchism Era Social Media Pages۱- آدرس تماس با ما 
asranarshism@protonmail.com
info@asranarshism.com
۲- عصر آنارشیسم در اینستاگرام
۳- عصر آنارشیسم در تلگرام
۴- عصر آنارشیسم در توئیتر
۵ – فیسبوک عصر آنارشیسم
۶ – فیسبوک بلوک سیاه ایران
۷ – فیسبوک آنارشیستهای همراه روژاوا و باکورAnarchists in solidarity with the Rojava
۸ – فیسبوک دفاع از زندانیان و اعدامیان غیر سیاسی
۹ – فیسبوک کارگران آنارشیست ایران
۱۰- فیسبوک کتابخانه آنارشیستی
۱۱ – فیسبوک آنارشیستهای همراه بلوچستان
۱۲ – فیسبوک هنرمندان آنارشیست
۱۳ – فیسبوک دانشجویان آنارشیست
۱۴ – فیسبوک شاهین شهر پلیتیک
۱۵ – فیسبوک آنتی فاشیست
۱۶- تلگرام آنارشیستهای اصفهان و شاهین شهر
۱۷ – اینستاگرام آنارشیستهای اصفهان و شاهین شهر
۱۸- تلگرام آنارشیستهای شیراز
۱۹ – تلگرام ” جوانان آنارشیست ”
۲۰ - تلگرام آنارشیستهای تهران
۲۱ – اینستاگرام جوانان آنارشیست
۲۲ – گروه تلگرام اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۳ –  توییتر اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران - The Anarchists Union of Afghanistan and Iran
۲۴ – فیسبوک اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۵ – اینستاگرام اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۶ – کانال تلگرام خودسازماندهی مطالب گروه اتحاديه آنارشیست‌های افغانستان و ايران
۲۷ – گروه تلگرام خودساماندهی مطالب گروه اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۸– اینستاگرام آنارشیستهای بوکان - ئانارکیستە کانی بۆکان
۲۹- کانال تلگرام کتابخانه شورشی
۳۰- کانال تلگرام ریتم آنارشی
۳۱- تلگرام آنارشیستهای اراک
۳۲- تلگرام قیام مردمی
۳۳- ماستودون عصرآنارشیسم
۳۴- فیسبوک آنارشیست‌های مزار شریف
۳۵- فیسبوک آنارشیست‌های کابل