۶ میلیاردر اول جهان با ۳۴۴٫۶ میلیارد دلار سرمایه و ۱۳۵۴ میلیاردر ساکن در ۱۲ کشور و اسامی ۳۰ میلیاردر ایران

4 مارس اخبار روز

مجله فوربس آمریکا فهرستی از میلیاردرهای جهان در سال ۲۰۱۶ میلادی را منتشر کرد. این نشریه شش میلیاردر اول جهان را به ترتیب زیر آورده است.

بیل گیتس، آمریکایی ۶۰ ساله با ۷۵ میلیارد دلار سرمایه

بیل گیتس از بنیانگذاران و مدیرعامل سابق شرکت مایکروسافت، همچنان در صدر جدول ثروتمندترین افراد جهان جای دارد. وی سه فرزند دارد و بیشتر از هر میلیاردر دیگری برای جهانیان شناخته شده است. بنیادی که وی به همراه همسرش ملیندا تاسیس کرده از جمله به واکسیناسیون و بهبود شرایط بهداشتی در کشورهای در حال توسعه می پردازد.

آمانسیو اورتگا، اسپانیایی ۷۹ ساله با ۶۷ میلیارد دلار سرمایه

آقای اورتگا متولد لاکرونیا و ثروتمندترین اسپانیایی در جهان است. سه فرزند دارد و نامش مترادف با مارک تجاری «زارا» است که در دنیای مد و لباس اروپا و جهان جا باز کرده است. وی زارا را به همراه همسر سابقش به راه انداخته بود.

وارن بافت، آمریکایی ۸۵ ساله با ۶۰.۸ میلیارد دلار سرمایه

وی بورس باز وال استریت نیویورک و مدیر عامل اجرایی و رئیس هیئت مدیره شرکت برکشایر هاتاوی است. از وی که سه فرزند دارد به عنوان موفق ترین سرمایه گذار قرن بیستم یاد می شود.

کارلوس سلیم هِلو، مکزیکی ۷۶ ساله با ۵۰ میلیارد دلار سرمایه

وی مؤسس شرکت تلمکس و صاحب گروه تجاری عظیم کارسو مکزیک چهارمین فرد ثروتمند دنیا در سال جاری میلادی است و ۶ فرزند دارد.

جف بِزوس،آمریکایی ۵۲ ساله با ۴۵.۲ میلیارد دلار سرمایه

چهار فرزند دارد و مردی است که با راه اندازی سایت «آمازون» خرید و فروش در دنیای اینترنت و دیجیتال را در سطح جهان دگرگون کرد.

مارک زوکربرگ، آمریکایی ۳۱ ساله با ۴۴.۶ میلیارد دلار سرمایه

جوانترین میلیاردر جهان است که فیسبوک را ابتدا برای جمع کوچکی از دوستان و همکلاسی هایش طراحی کرد و به راه انداخت و بعدها با جهانی شدن فیسبوک به ثروتی افسانه ای دست یافت که شاید هیچوقت تصورش را هم نمی کرد. وی یک فرزند دارد و به همراه همسرش تصمیم گرفته است تا در طول دوران زندگی خود ۹۹ درصد دارایی اش را وقف سازمان ها و امور خیریه کند.

کشورهایی که در سال جاری میلادی بیشترین تعداد ثروتمندترین ها را در خود جای داده اند:

آمریکا با ۵۴۰ میلیاردر
چین (سرزمین اصلی) با ۲۵۱ میلیاردر
آلمان با ۱۲۰ میلیاردر
هند با ۸۴ میلیاردر
روسیه با ۷۷ میلیاردر
هنگ کنگ با ۶۹ میلیاردر
بریتانیا با ۴۳ میلیاردر
ایتالیا با ۴۳ میلیاردر
فرانسه با ۳۹ میلیاردر
کانادا با ۳۳ میلیاردر
سوئیس با ۳۲ میلیاردر
برزیل با ۲۳ میلیاردر

منبع : ایرونیوز

۲ مارس ۲۰۱۶ – ۱۲ اسفند ۱۳۹۴

پاینوشت : جمع میلیاردر های این ۱۲ کشور طبق این آمار بالا می شود  ۱۳۵۴ میلیاردر ، البته چنانچه آمار درست و دقیق باشند.

————————————————————————————————————————————————————————————————

گزارش شرکت چینی‌ هورون، که در شانگهای مستقر است می‌گوید در حال حاضر تعداد میلیاردرهایی که در پایتخت چین زندگی‌ می‌کنند ۱۰۰ نفر است، در حالی‌ که تعداد میلیاردرهای ساکن نیویورک ۹۵ نفر است.

 

 ۵ شهر اول دنیا که میلیاردر‌ها در آن‌ها زندگی‌ می‌کنند

 

۱- پکن

تعداد میلیاردر‌ها : ۱۰۰ نفر

درآمد سرانه ملی‌: ۷۴۰۰ دلار (گزارش بانک جهانی‌، ۲۰۱۴)

گزارش هورون حاکی از آن است که در ۱۰ شهر اول میلیاردرنشین دنیا، علاوه بر پکن ۴ شهر دیگر چین هم دیده می‌شوند.

با وجود کاهش رشد اقتصادی چین در سال‌های اخیر، ۵۶۸ میلیاردر در این کشور زندگی‌ می‌کنند که مجموع دارایی خالص آن‌ها حدود ۱.۴ تریلیون دلار است – رقمی‌ که تقریبا با مقدار کل تولید ناخالص داخلی‌ کشوری مثل استرالیا برابری می‌کنند.

 

۲- نیویورک

تعداد میلیاردر‌ها: ۹۵ نفر

درآمد سرانه ملی‌: ۵۵۲۰۰ دلار (گزارش بانک جهانی‌، ۲۰۱۴)

پس از نیویورک، بیشترین جمعیت میلیاردر آمریکا در سان فرانسیسکو و لوس آنجلس زندگی می‌کنند.

فناوری، و پس از آن خرده‌فروشی‌، منابع اصلی درآمد میلیاردر‌های آمریکایی است.

مجموع دارایی کل میلیاردر‌های ساکن آمریکا – که ۵۳۵ نفر هستند، حدود ۲.۴ تریلیون دلار آمریکا است که کمی‌ کمتر از تولید ناخالص داخلی‌ فرانسه است.

 

۳- مسکو

تعداد میلیاردر‌ها: ۶۶ نفر

درآمد سرانه ملی‌: ۱۳۲۲۰ دلار (گزارش بانک جهانی‌، ۲۰۱۴)

این شهر سابقا برای چهار سال متوالی در رتبه اول رده‌بندی مجله فوربس قرار داشت.

کارشناسان عقیده دارند که عواملی همچون کاهش قیمت نفت و اعمال تحریم‌ها از سوی غرب می‌تواند باعث مهاجرت میلیاردر‌ها از این شهر شده باشد.

بر اساس گزارش هورون، مجموع دارایی میلیاردر‌های ساکن روسیه – که ۸۰ نفر هستند– حدود ۲۳۴ میلیارد دلار آمریکا است. رقمی‌ که در مقایسه با سال گذشته ۱۳۰ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است.

 

۴ – هنگ کنگ

تعداد میلیاردر‌ها: ۶۴ نفر

درآمد سرانه ملی‌: ۴۰۳۲۰ دلار (گزارش بانک جهانی‌، ۲۰۱۴)

هنگ کنگ در گذشته به “مرکز سکونت میلیاردر‌های آسیا” معروف بود.

این افراد عموما از طریق تجارت ملک، تولید و فناوری ثروت خود را به دست می‌آورند.

 

۵ – شانگهای

تعداد میلیاردر‌ها: ۵۰ نفر

بر اساس گزارش این مجله، از سال پیش تا کنون ۲۰ نفر به تعداد میلیاردر‌های ساکن شانگهای اضافه شده و به این ترتیب در رتبه پنجم قرار گرفته.

در نتیجه تعداد میلیاردرهایی که در شانگهای زندگی می‌کنند حالا با لندن برابر است.

دفتر تحقیقاتی‌ هورون، داده‌های خود را با استفاده از ترکیبی‌ از اطلاعات دیگر شرکت‌ها و مصاحبه با افراد جمع‌آوری می‌کند.

سایر شرکت‌ها همچون فوربس و بلومبرگ، از روش‌های دیگری استفاده می‌کنند که به نتایج متفاوتی منتهی می‌شود.

منبع : بی بی سی

۲ مارس ۲۰۱۶ – ۱۲ اسفند ۱۳۹۴

پاینوشت : از آنجائیکه در آمارهای داده شده در ایرو نیوز و بی بی سی ( که در یک تاریخ منتشر شده اند )  تفاوت زیادی در بعضی موارد وجود دارد بنابراین منابع لینک داده شده اند .

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

کد خبر: ۶۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۸۹ – ۱۰:۵۳

اسامی ۳۰ میلیاردر ایران

به گزارش مشرق، دو دسته ثروتمند وجود دارند. دسته اول که همیشه هم بحث برانگیز بودند، رانتی هستند و زمین خوار و … اینها را کسی نه می شناسد، نه دیده، نه حساب هایشان معلوم است. لااقل ۵ سالی هم هست که اسمشان از نوک زبان، به بیان نرسیده و هنوز مردم منتظر شنیدن نامشان هستند و مدارک ثروت. در ضمن وقتی نام شان از نوک زبان بزرگان به مقام بیان نرسیده، انتظار زیادی است که از قلم ما بچکد! ( منظور مشرق برادران قاچاقچی سپاه پاسداران ، سران حکومت دزد ،  اختلاس گر و غارتگر جمهوری اسلامی می باشند )
پس اجازه بدهید سراغ دسته دوم برویم، همان ها که ثروتمند هستند، اما شناخته شده اند و به خاطر شناخته شده بودنشان، مالیات می دهند.
۱- علاء میرمحمدصادقی: الان ۷۹ سال دارد و متولد اصفهان است. کسی که همه او را به‌عنوان پدر گچ و سیمان کشور می‌شناسند.
اولین صندوق قرض‌الحسنه انقلابی را ۳۸ سال پیش در مسجد لرزاده تأسیس کرد.
او بنیانگذار سازمان اقتصاد اسلامی است که روزی قرار بود بانک خصوصی بازاری‌ها باشد اما با تهدید به استعفای ۷ عضو کابینه دولت موقت، به محاق تعلیق رفت تا سرانجام در دولت احمدی‌نژاد به بانک قرض‌الحسنه تبدیل شد.
میرمحمد صادقی رئیس انجمن صنایع و معادن گچ کشور، رئیس خانه معدن کشور، بنیانگذار و رئیس هیات مدیره اتاق های مشترک این و کانادا، ایران و افغانستان، کمیته مشترک ایران و کره، شورای مشترک ایران و بحرین، و ایران و عربستان، اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان محصولات معدنی، عضو هیات مدیره شرکت کشتی سازی نوح، شرکت صنایع گچ خوزستان، شرکت صادراتی بنادر جنوب، شرکت پخش سیمان کشور و عضو هیات رئیسه اتاق تهران است.
۲- سید حمید حسینی: حضور اشخاصی مثل صفایی فراهانی در مجلس ترحیم پدر وزیر ارشاد برای بسیاری سوال برانگیز بود.
پاسخ سوال را باید در فعالیت های اقتصادی برادر وزیر ارشاد جست، بالاخره برادر وزیر ارشاد با صفایی فراهانی همکار است.
۵۲ ساله است و اهل رفسنجان. رئیس هیات مدیره گروه بین المللی مذاکرات و مدیر عامل شرکت پالایشگاه نفت سروش است.
۳- محسن خلیلی‌عراقی: مدیرعامل شرکت بزرگ بوتان. همین بوتان کافی است تا دامنه فعالیت های او مشخص شود.
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بوتان است، رئیس هیات مدیره انجمن مدیران صنایع ایران، رئیس هیات مدیره کنفدراسیون صنعت ایران، دبیر کل کانون عالی کارفرمایان ایران، رئیس هیات مدیره شورای صنایع لوازم خانگی ایران، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان توزیع کننده گاز مایع ایران است. عراقی متولد ۱۳۰۸ در تهران است.
۴- شاهرخ ظهیری: حتما لااقل یکبار سس های او را تجربه کردید، به او سلطان سس هم می گویند ؛ پیشگام صنایع غذایی در کشور و بنیانگذار کارخانه‌های مهرام است.
علاوه بر این، ظهیری ۸۰ ساله عنوان های دیگری نظیر: نایب رئیس اتاق های مشترک ایران و روسیه، ایران و استرالیا، ایران و ارمنستان و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، عضو هیات رئیسه اتاق ایران و کانادا، رئیس کمیسیون کشاورزی در صنایع و بسته بندی اتاق ایران، عضو هیات رئیسه انجمن مدیران، نایب رئیس کنفدراسیون صنایع غذایی ایران را نیز در کارنامه دارد.
سلطان سس ایران ، متولد تهران است.
۵- مهدی جاریانی: هربار که حمام بروید یا دست هایتان را بشویید، شاید به یاد جاریانی بیفتید. جاریانی متولد تهران است و ۶۲ سال سن دارد. جاریانی مدیر عاملی شرکت های: پاکسان، انتباه، تولی پرس، پخش عظیم، کالا مصرفی، تولید مواد اولیه داروپخش(تماد) را در کارنامه دارد.
۶- علینقی خاموشی: متولد تهران است، اما چه کسی نمیداند که او اصالتا مشهدی است؟
بالاخره دوران زیادی را به صندلی ریاست اتاق های بازرگانی تکیه زده و از سابقه دار هاست.
به کت و شلوار عادیش نگاه کنید و با خودتان فکر کنید که در روزگاری نه چندان دور، هر مردی در شب دامادیش یکی از محصولات آقای مدیر را به تن می کرد.
درست متوجه شدید، خاموشی ۷۱ ساله، این عنوان ها را در کارنامه دارد(به جهت فزونی تعداد شرکت هایی که به واسطه ریاستش در بنیاد در آنها نیز نفوذ داشته است از ذکر بسیاری از آنها در اینجا خودداری شده است): رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری ایران، رئیس هیات مدیره شرکت های: ریسندگی و بافندگی مطهری و پوشاک جامعه، مدیر کل شرکت های: ریسندگی و بافندگی مقدم و تیم، مدیر تولید نساجی ممتاز، عضو شورای عالی پول و اعتبار و رئیس بنیاد مستضعفان.
۷- اسداله عسگراولادی: همین چند وقت قبل، جوابیه معترضانه ای را به یکی از روزنامه های کثیر الانتشار فرستاده بود، از آنها گله کرده بود که چرا از وی با عنوان «حاجی ترانسفر» نام برده اند.
عسگراولادی اهل تهران است و چه کسی است که او را نشناسد. بر اساس روایتی پیر مرد خوش قلب در جریان نگرانی بخش خصوصی از واگذاری نمایشگاه بین المللی تهران با آن وسعت در آن نقطه اعیان نشین تهران در جمع هیات نمایندگان اتاق چنین گفته بود: جناب رئیس(آل اسحاق) اگر اجازه می دهید، بنده به عنوان یک «کاسب جزء» همین حالا چک خرید نمایشگاه را بکشم!
این اظهار نظرش در مقابل دیدگان حیرت زده خبرنگاران در زمان خودش کم سر و صدا نکرد!
از اعضای بنام مؤتلفه، رئیس اتاق مشترک ایران و چین، دارنده شرکت بزرگ «حساس» که در عرصه صادرات خشکبار و به خصوص پسته ایران در سطح جهان صاحب نام است. چند هفته قبل هم گفته شد دو بانک چینی را خریده، البته بعدا متذکر شد که کل بانک ها را نخریده ، بلکه سهام آنها را خریداری کرده است.
۸- فاطمه مقیمی: اهل رشت است. به روسری و مزدای صورتی رنگش نگاه نکنید، راننده کامیون های زیادی آخر برج چشمشان به دست خانم رئیس دوخته شده است.
موسس و مدیر عامل شرکت حمل و نقل بین الملل است و در کارگروه های مرتبط با موضوع حمل و نقل همکاری های زیادی دارد.
داستان زندگیش هم خالی از لطف نیست. مقیمی قرار بوده مترجم یا معلم زبان باشد. ماجرا از جایی شروع شده که مترجم یک شرکت حمل و نقل بین المللی شده است و بعد وقتی صحبت های روسایش را ترجمه می کرده، فکر کرده که چرا خودش مدیر نشود. همین می شود که یک شرکت راه می اندازد و باقی ماجرا!
۹- محمد مهدی رئیس زاده: مشهدی ۵۲ ساله انگار برای مدیریت در این دنیا حاضر شده: عضو هیات مدیره و مدیر عامل گروه صنایع سیمان کرمان، عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت تسهیلات بازرگانی صنعتی، عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بازرگانی صنایع ملی ایران، رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سیمان کرمان، عضو هیات مدیره شرکت سیمان ممتازان، عضو هیات مدیره گروه تولیدی لاستیک بارز، نایب رئیس هیات مدیره شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و… .
۱۰- احمد امیراحمدی: ۷۱ ساله است، اما خیلی جوان مانده، به گوش های شکسته و پف کرده اش که نگاه کنید ظاهرا رمز جوانیش را دریافتید، کشتی گیر با سابقه ای است. البته کیست که نداند کار و پول خوب هم آدمی را جوان نگه میدارد! کشتی‌گیر قدیمی با گوش‌های شکسته که به‌عنوان پدر سرب و روی کشور شناخته می‌شود اهل تهران است.
علاوه بر سرب و روی، در صنعت شیشه و بلور هم کم فعالیت نکرده است. عناوینی چون: رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت شیشه و بلور استان تهران، و شرکت تعاونی تولید کنندگان شیشه و بلور و انجمن تخصصی صنایع همگن شیشه وبلور تهران، نایب رئیس خانه صنعت و معدن تهران و… را هم یدک می کشد.
۱۱- تقی بهرامی نوشهر: فکر نکنید چون شهرتش به نوشهر ختم می شود شمالی ست. دو کلمه که حرف بزنید متوجه لهجه دلنشین اذریش خواهید شد.
متولد ۱۳۲۴ در اردبیل است. اگر سر و کارتان به بازار آهن و … خورده، احتمالا میخواهید بدانید چه کسی فی این بازار را مشخص می کند. با پدر خوانده فولاد کشور آشنا شوید! مؤسس چندین شرکت بزرگ فولاد و فعال این صنعت است.
او موسس شرکت های گروه صنعتی نورد نوشهر، ذوب آهن اردبیل و سبلان و سهند، کارخانه قطعه سازی دینام و استارت اردبیل، سیمان خلخال، کاغذ سازی اترک اصفهان، رئیس انجمن فولاد کشور، دبیر کل خانه صنعت و معدن، رئیس هیات مدیره شرکت کشتیرانی لنگر است.
۱۲- محمد صدر هاشمی‌نژاد: از مؤسسان اولین بانک خصوصی کشور و رئیس هیأت‌مدیره همان بانک، مدیر عامل شرکت توانمند ساختمانی استراتوس، کسی نمی‌داند او چقدر ثروت دارد، اما در زمینه ساختمان‌سازی و بازرگانی از بزرگان به شمار می‌رود. صدر هاشمی متولد ۱۳۲۹ در شهر کرمان است.
۱۳- پدرام سلطانی: شخصی که با وجود جوان بودن به‌عنوان یکی از بزرگان بخش خصوصی پتروشیمی معروف است.
۴۱ سال سن دارد و متولد زاهدان است. رئیس هیات مدیره گروه شرکت های پرسال، عضو هیات مدیره و دبیر کل اتحادیه صادر کنندگان فرآرده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران، موسس، عضو هیات مدیره و مدیر عامل صندوق توسعه صادرات فرآرده های نفتی ایران است.
۱۴- علی شمس اردکانی: مدیرعامل یک شرکت بزرگ خودروسازی و از فعالین بنام صنعت خودروسازی خصوصی در کشور. سوابق اجرای شمس اردکانی کم نیست که بتوان در چند خط تمام آنها را گفت. رئیس مجمع ایران برای فردا، مشاور وزارت نفت، عضو هیات مدیره بانک مسکن در امور بازرگانی و مالی در اردن، رئیس هیات مدیره شرکت های گروه سرمایه گذاری و تبدیل گاز به مایع نارکنگان، رئیس اجرایی هیات مدیره شرکت های آسیای آرام و صنایع خودرو کویر و گروه بین المللی ساروج بوشهر، دبیر کل اتاق بازرگانی ایران، عضو بنیانگذار منطقه آزاد قشم و…. شمس اردکانی متولد ۱۳۲۲ در اصفهان است.
۱۵- عباسعلی قصاعی: از بازماندگان خاندان بزرگ سرمایه‌دار قصاعی و از بزرگ‌ترین فعالان صنعت چینی در کشور است. به سال۱۳۲۶ در نطنز به دنیا آمده و تا امروز نامش را با چینی و بلور در ذهن بازار ثبت کرده است. قصاعی ۶۳ ساله مدیر شرکت های صنایع چینی قصایی، چینی زرین ایران، چینی یاسمن، صنایع بسته بندی زرین بان و رئیس انجمن صنایع چینی ایران است.
۱۶- محسن بهرامی ارض اقدس: بیشتر سمت های دولتی داشته مثل معاونت وزیر بازرگانی و مشاور وزارت نفت داشته است، اما این باعث نمی شود که ارض اقدس مشهدی چیزی از سایرین کم داشته باشد، چراکه در حال حاضر او مدیرعامل و عضو هیات مدیره ده ها شرکت صنعتی بزرگ است. ارض اقدس ۵۴ ساله است.
۱۷- احمد پورفلاح: از اقتصادی های خوش تیپ «خیر» به شمار می رود. متولد کرج است و حالا ۶۵ ساله شده. مدیرعامل شرکت بزرگ تأسیساتی سکو ایران است علاوه بر این عناوینی چون: قائم مقام رئیس هیات مدیره اتاق ایران و ایتالیا، نایب رئیس اتاق ایران و استرالیا، عضو شورای مرکزی ICC، عضو هیات امنای موسسه خیریه محک و… را نیز یدک می کشد.
۱۸- مسعود دانشمند: ۶۱ سال دارد و اهل زاهدان است. دارنده یک شرکت بزرگ حمل و نقل دریایی است. اما شاید دوستی اش( با وجود کراواتی که همیشه به گردن دارد) با علینقی خاموشی هم جزو عناوینش باید ذکر شود. البته از دور دستی هم بر آتش هتلداری یا چیزی شبیه گردشگری و سفر و… دارد!
۱۹- هوشنگ ادهمی: همشهری روسای اتاق های ایران و تهران است، یک زنجانی ۵۸ ساله. عناوینی چون: مدیر عامل شرکت مبنای خاورمیانه(اکنون)، مدیرعامل سیمان فارس خوزستان، رئیس هیات مدیره شرکت توسعه معادن روی، مدیر گروه سیمان سازمان صنایع ملی ایران را در کارنامه اش دارد.
۲۰- اکبر برادر هریسچیان: تبریزی ۷۰ ساله است. فرش تبریز را چه کسی نمی شناسد؟ در اطراف تبریز هم منطقه ای وجود دارد به نام هریس، شاید نام فامیلش را از آن منطقه اخذ کرده باشد که اتفاقا اگر در ایران فرش تبریز مشهور است، در تبریز هم فرش هریس. او هم در این هنر-فن صاحب نام است.
هریسچیان مدیر عامل و رئیس اتحادیه صادر کنندگان فرش ایران است.
۲۱- محمدرضا بهرامند: تهرانی ۶۱ ساله، بی مقدمه بگذارید برخی از سمت هایش را مرور کنیم: عضو هیات مدیره شرکت های: تولید و فراوری مواد معدنی ایران، گدارسنگ، سنگاب همدان، معدنی پیرتاک، فراسنگ محلات، منطقه ای، معادن آذربایجان، فصلنامه سنگ، اروم کانسار، مدیر عامل و عضو هیات مدیره: فرامز تهران، مجتمع معادن نی ریز، سنگاب آذرشهر، معدنی ایران سنگ، مدیر مسئول مجله سنگ و معدن، عضو کمیته ملی برگزاری بیستمین کنگره جهانی معدن، مشاور وزیر معادن و فلزات در ستاد سیاست گذاری توسعه صادرات سنگ کشور- نایب رئیس کنونی کمیسیون معادن اتاق ایران و… .
۲۲- مهدی پورقاضی: دوباره نوبت به اصفهانی ها رسید، اینبار یک اصفهانی ۵۳ ساله. با عناوینی مثل: مدیر عامل شرکت نیرومند پلیمر و شرکت فرافن گاز تهران.
او در صنعتی فعال است که مردم کوچه و بازار به آن می گویند پلاستیک.
۲۳- احمد ترک نژاد: درست ۵۰ ساله است. متولد الشتر . ترک نژاد از جهادگران سال های قبل بوده و از اقتصادیان امروز! نام بانک خصوصی در کشورمان با پارسیان گره خورده، عناوینی مثل: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری بانک پارسیان، رئیس هیات مدیره شرکت تجاری بین المللی راهبرد پارسیان، رئیس هیات مدیره شرکت توسعه سیستم های حمل و نقل راه ابریشم، نایب رئیس هیات مدیره شرکت پارسیان اینترنشنال، عضو هیات مدیره شرکت گشترش هتل های لوتوس پارسیان را در کارنامه دارد.
۲۴- محمدرضاجابر انصاری: ۶۱ ساله، اهل تهران، ایجاد یا مشارکت در تاسیس شرکت های: دژ پاد، صنایع فلزی سبک، گروه صنعتی سپاهان، آهن و فولاد اصفهان، ساخته های فلزی اصفهانیان، سرمایه گذاری صنایع ایران، سرمایه گذاری ساختمانی سخت آژند، زراعی محمدآباد، آجر ماشینی سه ام، بار آهن سپاهان، آژند سازه اسکان و مهر آژند، انبوه سازان اسکان، عضو موسس شرکت های عام و تشکل های صنفی موسسه اعتباری کارآفرینان، بانک کارآفرینان، فروسیلیس ایران، بیمه کارآفرین، اتحادیه صنایع فلزی سبک و… را یدک می کشد.
۲۵- غلامرضا حمیدی انارکی: بالاخره نوبت به سمنان هم رسید، ۶۶ ساله است و عناوینی مثل: رئیس کارگاه شرکت پارادیس، عضو هیات مدیره شرکت سرب و روی، مدیر عامل شرکت های: باریت ایران، ایران کان آرا، تولید و فراوری مواد معدنی ایران، معدنی آهن آجین، فولاد زاگرس، مواد نسوز بیرجند، مدیرعهامل تهیه و تولید مواد نسوز کشور-رئیس کنونی کمیسیون معادن اتاق ایران و… را یدک می کشد.
۲۶- محمدرضا حیدری: درست ۶۰ ساله شده است، کردی از خطه کرمانشاه، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سیمان فارس و خوزستان و ۵۰عضویت در هیات مدیره بیش از ۵۰ شرکت بزرگ بورسی را در کارنامه دارد.
۲۷- مسعود خوانساری: بازهم یک اصفهانی، ۵۶ ساله است و موسس و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتی سامان .
۲۸- جمشید عدالتیان شهریاری: ۵۵ ساله و اهل تهران، بسیار خوشتیپ و البته مدیر، تحصیلاتش را در آلمان ادامه داده و مدیر عامل شرکت کمپاس ایران و سرپرست منطقه ۷ کمپاس بین الملل، رئیس هیات مدیره شرکت صنایع فراورده های غذایی پدیده دیناوند است.
۲۹- فرهاد فزونی: تهرانی ۶۳ ساله مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت های گروه سرزمین سبز است.
۳۰- توفیق مجد پور: تبریزی ۶۰ ساله، رئیس هیات مدیره شرکت کشتیرانی فرادریا و شرکت برادران مجدپور است.
… و البته میلیاردرهای ایران به همین فهرست ختم نمی شوند
انتشار یافته: ۳۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۵۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ – ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
۹

 

۱۷
با سلام و عرض ادب :
اینجانب ۲۹ ساله کارشناس ارشد معماری هستم. من خواستم واسه دکترا خارج کشور ادامه تحصیل بدم و یه مقداری از لحاظ مالی اون قدرت را ندارم که بتونم این کارو انجام بدم. از جنابعالی در خواست مساعدت و همکاری در زمینه تحصیل را دارم. با تشکر فراوان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ – ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
۱۰

 

۱۵
با سلام حدود چند سال است پدرم بیمار است و درآمدمان هم خیلی اندک می باشد و اجاره خانه و روزمرگیمان هم سخت است لطف کنید در صورت امکان به خانواده ما کمک و مساعدت فرمایید
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ – ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
۴

 

۱۰
باسلام من دختری سی ساله تازه ازدواج کردم پدرم بازنشسته آموزش پرورش داری پنج فرزندپدرم خالصی حقوقش صدهزارتومان دارد بازجرزندگی میکند یک وام پانزده میلیونی دارد که همه ماداریم زجرمیکشیم ازنارحتی پدرم مادرم هم سرطان سینه داشته عمل کرده خیلی برای پدرم نارحتم خانواده آبرو داری هم هستیم خواهشن اگر میتوانید کمکمون کنید همه توضیحات بامدارک به شما میدهم مرصی
hadi
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ – ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
۳

 

۳
سلام من پسری هستم ۲۷ساله شغلمم برق خودرو میباشد لذا برای ارتقای شغلم نیاز به مبلغ ۵۰میلیون وام قرض الحسنه میباشم پدرم کشاورز است ودرامد چندانی ندارد که کمک حال من باشد و ضامن بانک ندارم لطفا کمکم کنید.سپاس
پوریامحمدی کانی سواران
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ – ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
۲

 

۱
سلام
ان شالله خدا تن سالم و دل خوش به همگی بده چه فقیر چه میلیاردر
من فقط وام میخوام برای خرید خونه از بس زن و بچه م رو از این خونه به اون خونه با اجاره بالا برده م خودم. شرمنده شونم ,خودم هم دو ماه سر کارم دو هفته خونه دیگ از جونم دارم مایه میزارم دیگه مابقی مشکلات دوری و …بماند اگه دو توان بود وام میخوام
کألوان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۷ – ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
۰

 

۴
آخه أینا چه پیام هایی است همه ما مشکل داریم ولی این طور پسندیده نیست که عجز ولابه کنیم همه این دوستان به موقع از سرمایه و فکرشون استفاده کردن البته غیر از او نایی که إرث پدری داشتن وشانس هم دخیل بوده
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ – ۱۳۹۴/۰۵/۱۵
۱

 

۰
سلام همیشه دستانتان راجلوی خدادازکنید نه بنده خدا هرچی هم مشکل دارید خداستارعیوب میباشد ومطمن باشید هرچی انسان پولدارترمیشه گداترمیشه خیلی کم پیش میادیک پولداربه بنده ای کمک کنه اونم برای رضای خداچراکه دوست داره همه رسانه هاباشندیابه همه میدهندفقط امیدوارم به حق امام حسین ع امام زمان عج بیاید تا کسی که ادای مومنی میکندرسواشودیک عده ازجوانان معتادن یک عده دارن معتادمیشن یک عده طلاق گرفتن یک عده دارن طلاق میگیرن یک عده کلاهبردارن یک عده دارن یادمیگیرن یک عده فقط فکرنزول خوردنن وبدبخت کردن جوان هستن یک عده شیطان صفتن یک عده پای قیلان یک عده بیکاریک عده دارن بیکارمیشن یک عده پای شبکه مجازی یک عده فقط زنا یک عده فقط فکرپول موادغذایی سرطان زاایا به نظرشما پولدارهامیتوان باپولشان اینها رادرست کند الانم که انقدرپارازیت دراسمانهابرای ماهواره هست که سرطان زیادشده فقط درپایان ازخدامیخواهم به فریادجوانان این مملکت برسدامریکا بااندرویدکه واردکردجوانهای ما نابوددارن میشن پس دوستان پولدارازخدابالاترنیست هیچوقت ازیک پولدارپول نخواهیدگدامعرفتش ازیک پولدارخیلی بیشتره یاحق فوق دکترابرق قدرت
حلیمه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ – ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
۳

 

۰
سلام.من اینقدرازلحاظ وضع مالی درسختی به سرمیبرم که حتی خداییش پول کفشی بخرم ندارم ازتون خواهش میکنم کمکم کنیدتوراابوالفضل کلادارم ناامیدمیشم ازخداوحتی آرزومرگ میکنم
پاسخ ها
سمیه

| Iran, Islamic Republic of |

۰۹:۵۳ – ۱۳۹۴/۱۰/۰۴

نه هیچوقت آرزوی مرگ نکن . فقط صداتو به گوش میلیونرا برسون شاید خدا به دلشون رحمی کرد که بشون صداتو و بخوان دست یاری سمتت دراز کنن. اگه خدا هنوز دوسته داشته باشه بالاخره میان این صفحاتو میخونن. ببینن کی به چقدر پول نیاز داره . بعضی وقتا باید خدا به اونا کمک کنه که صدای ماهارو بشونن جدی میگم این حرفو … از درگاه رونده شده باشن که این صداهارو نمیشنون . اگه هنوز راه امیدی از سوی خدا براشون باقی مونده باشه حتما صداهای مارو میشنون. و به سمتون کمک میفرستن . خدایی اگه من بودم میومدم تو این سایتا میدیم کی به کمک نیاز داره دستشو میگرفتم در حد خودم ولی چکار کنم که خودم به پول نیاز دارم و بخاطر بچه کوچیکم نمی تونم سرکار برم و خیلی تنهام تو پستای دیگه گفتم چقدر پول نیاز دارم امیدوارم خدا بهشون نگاهی بیندازه.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ – ۱۳۹۴/۰۶/۰۱
۲

 

۰
سلام من خیلی گرفتارم خیلی مقروضم دارای سه تا بچه هستم متاسفانه زیربدهی پنجاه میلیونی هستم هیچ کسی رو تو دنیا ندارم کسی این مبلغ رو وام نمیده نه اشنا نه ضامن نه سپرده دارم ازتون کمک میخوام به خاطر خدا جایدوری نمیره
شبنم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ – ۱۳۹۴/۰۶/۰۱
۳

 

۰
سلام.با مدک مهندسی بیکارهستیم.همه سابقه کار میخوان و ما تازه کار.واسه تازه کارها یه فکری بکنید
arash
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ – ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
۲

 

۱
فقط خدا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ – ۱۳۹۴/۰۶/۲۵
۲

 

۱
سلام خانماواقایون چرا شما همچین کاری میکنید چرا خودتونو کوچیک میکنید اونا که بیکار نیسن بیان نظرات منو امسال شما رو بخونن پس خواهشا اینقد خودتونو کوچیک نکنید
پاسخ ها
سمیه

| Iran, Islamic Republic of |

۰۹:۴۸ – ۱۳۹۴/۱۰/۰۴

نه کوچیک نمیکنیم .فقط شاید روزی روزگاری یکی از اینا خواست دست نیازمندی مثل منو بگیره . شاید خواست برای اون دنیاشم چیزی جمع کنه . اینقد هستن آدمای خیر که نمیدونن به کجاها باید کمک کنن؟ ما نیازمندا بالاخره باید صدایی داشته باشیم تا اونا بشنون و کمک کنن .مگه نه ؟ خدا میگه : از تو حرکت از خدا برکت . اینم حرکته دیگه .فکر کردی مثلا فقط سرکار رفتن حرکته ؟ نه . وقتی نیاز داری به پول کارم نیست برات . یه بچه کوچیکم داری که کسی حاضر نیست بگیرش تا بری سرکار . وقتی پول نداری نون بخری میشه نیازمند دیگه . من فقط ۱۰۰میلیون تومن برای تا آخر عمرم میخوام میذارمش بانک هم از سودش به کسی که نیاز داره کمک میکنم هم مخارج خودمو تامین میکنم . نمیدونین چقد به پول نیاز دارم . حتی گاهی اوقات از زور نداری مجبورم روزه بگیرم با اینکه طفلکمو شیر میدم . شماره حسابم کوثره ۳۱۱۲۱۱۱۵۹۱۷٫۴۹

ناشناسس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۷ – ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
۱

 

۰
باسلام ایشالاه همگی سالم باشید .تورخدا اگه میتونید دست ما قشر محروم رو بگیرید .به خدا ما صدقه نمیخایم .یه شغل خوب یا وامی که کاری دست وپا کنیم وشرمنده زن وبچه نباشیم .بخدا امرو دختردوساله ام بستنی میخاست ومن پول یه بستنی رو نداشتم .وواقعا شرمنده بچه ام شدم…
Armin
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ – ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
۰

 

۳
فقط سرتو جلو خدا❤️خم کن
اکرم حیات الغیب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ – ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
۳

 

۰
سلام من متولد۱۳۴۷هستم بی سرپرست با۴فرزند دانشجوودانش اموز بدون هیج درامدی تنها درامد ما یارانه است مستاجر .عاجزانه تقاضای کمک مالی دارم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ – ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
۰

 

۳
رمز موفقیت؟
رامین منصوری
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ – ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
۱

 

۲
تمام انسان های سرمایه دار یک فورمول زندگی دارند
۱-ایمان قوی
۲-تلاش زیاد
۳-بی نیاز بودن به هر اسان
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ – ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
۰

 

۲
فرمول کاری ثروتمندان توی ایران برای ثروتمند شدن:
۱-نباید به یک شغل بسنده کنید هرچی تعداد شغل بیشتر باشه بهتر
۲-جای پای خودتون رو محکم کنید توی هر شغل که اگر حضور نداشتین کسی به جای شما اعلام حضور کنه
۳-اگر جایی مجبور شدین خرج کنین خرج نکنین بزارین بقیه دست تو جیبشون کنن و برای ظاهر کار میتونین شکلات بین کارمندا تقسیم کنین ولی بعدا چند برابرش از حقوقشون کسر کنین
۴-اگر خواستین کسی رو استخدام کنین سعی کنین کسی باشه که چند تا شغل داشته باشه تا بتونه دست شما رو باز بزاره برای استخدام شدن توی شرکتها و اداره جات دیگهشدن توی جاهای دیگه
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ – ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
۱

 

۱
بنده دیگری مباش خداتوراآزادآفریده است
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۳ – ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
۱

 

۰
یارب
علی
United States
۰۱:۲۴ – ۱۳۹۴/۰۹/۱۹
۰

 

۲
اینایی که دارن میگن پول نداریم پس چطور وقت میکنن بیان نت بازی کنن یا پولشو از کجا میارن به هر حال این جای این حرفا نیس براتون متاسفم
پاسخ ها
ناشناس

| Iran, Islamic Republic of |

۱۶:۴۹ – ۱۳۹۴/۰۹/۲۳

اینام که اینجان از خرده پول سود بانکیشونه میخوای اینم نداشته باشن برن یه گوشه بمیرن ؟ مگه میلیاردر هستن یه کمک ناچیز از اون میلیاردر که یه عالم پول داره مگه چه میشه ؟ اتفاقا میاردره باید فکر اون دنیاشم باشه و اگه به کسی کمک کنه حساب ما تاخر براش داشته باشه لااقل!!!

سمیه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ – ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
۱

 

۰
من سرم جلوی خدا خم میکنم تا شاید یکی از این میلیاردرا بیاد این سایتو بخونه و تو دلش خدا بندازه که واسه اونایی که کمک میخوان یه آستینی بالا بزنه .هستن کسایی که بخوان برای اون دنیاهم چیزی جمع کنن با کمک به یه نیازمند . با شادکردن دل یه نیازمندی مثل من .که از این دنیا فقط تا ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ تومن میخوام برای تا آخر عمرم . همش میگم خدایا با این بی پولی و زندگی سخت بجم نره سراغ کارای خلاف …. نکنه بره دستشو جلو کسی دراز کنه این پولم برای اون میخوام . یه خرده هم برای خودم که بتونم لباس خوبی برای خودم بخرم یه چیزای کوچولو برای خودم .میگم تا آخر عمر باهاش سر کنم ای خدا یعنی میلیاردره میاد این صدای کمکو بشنوه . ای خدا . شماره حسابم برای کوثره ۳۱۱۲۱۱۱۵۹۱۷٫۴۹ ای گه دستت میرسد کاری بکن پیش از آنکه از تو نیاید کارها . اگه خودم میلیاردر یا میلیونر بودم به کسی که نیاز داشت کمک میکردم .به جون همین یه دونه بچم که خیلی دوسش دارم .
AZAD MARD
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ – ۱۳۹۴/۱۰/۲۵
۰

 

۰
در پس هر شبی روزی نهفته
در گرسنگی نابود بشید ولی در برابر شکستن غرور و گدایی شکست نخورید
این یک نوع جهاد است
شاید این امتحانی باشد از جانب خدا برای تو برای من…
این میلیارد ها فقر مالی ندارند ولی میتونن تو چیزای دیگ خیلی فقر تر باشن از تو از من
مریم
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ – ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
۰

 

۲
از بنده خدا کمک خواستن ذلت است.شما خانم اگه توقع ات و بیاری پایین مجبور نیستی ۱۰۰ میلیون از کسی درخواست کنی کسی که اینقدر تفکر و تلاش داشته به یه همچین آدمی کمک نممیکنه ،منم یه بچه رو خودم تنهایی. بزرگ کردم با کار خدماتی ولی همیشه توکل کردم و تلاش کردم.
حسین حسن زاده نعیمی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ – ۱۳۹۴/۱۱/۰۲
۰

 

۱
ی وام بدون سود۵۰ میلیونی دارم ۳میلیون میفروشمش تازه خودمم ضامنش میشم فقط برا رضای خدا
مجید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ – ۱۳۹۴/۱۱/۰۲
۰

 

۱
فقط از خدا چیز بخواهیم بابا دنیا دو روزه مرده شوری مالی دنیا را ببرن ارزش نداره این همه پولدار تو این ایران یه هزار تومن با خودشون میبرن اون دنیا خجالت بکشین.
مجید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ – ۱۳۹۴/۱۱/۰۲
۰

 

۲
فقط از خدا چیز بخواهیم بابا دنیا دو روزه مرده شوری مالی دنیا را ببرن ارزش نداره این همه پولدار تو این ایران یه هزار تومن با خودشون میبرن اون دنیا خجالت بکشین
جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ – ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
۰

 

۱
سلام و درود
آغا من که نظراتو خوندم اکثرا وام و پول میخواستن
خواستم بگم این وسطا یه کار هم پیدا شد منو خبر کنید:-//
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ – ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
۰

 

۱
خخخخخ
اکبررمصانی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ – ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
۰

 

۰
باسلام خدمت خیرین محترم تهرانی من ۴۷ سال دارم متاهل و ۲فرزند دارم یکسال بیکارم ناتوانی ومعلولیت جسمی دارم بیمارم نقرس دارم فشار و مشکلات مالی و مخارج زندگی امانم را بریده لطفا مرا یاری کنید. ممنون…
داداش شما
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ – ۱۳۹۴/۱۲/۰۳
۰

 

۰
خداوند میفرماید هرکس غیراز من به کس دیگری امیدوار باشد امیدش را نآمید میکنم هرکس از من طلب کند اورا کفایت میکنم
ایت
Slovakia
۱۶:۵۹ – ۱۳۹۴/۱۲/۰۳
۰

 

۰
باسلام واحترام
برادرعزیزاقای محمدرضاحیدری یک وام خانه گرفتم ۱۰۰تومان چندتامعامله کردم بازارخراب شد۴۰تومان ضررکردم ازیک طرف سود بالارفت ازطرفی الان اصل پول دادم جای قسط یک هفته فرصت دادن ۱۸میلیون بندازم حساب یاخانه روببرن اگربرات مقدوره یاعلی
به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است