مطلب دریافتی

اعلام جنگ در پاریس

14 نوامبر اخبار روز

عصرآنارشیسم : مسئول محتوای مطالب نوشته شده ارسالی به سایت نیستیم و مقالات منتشر شده به معنای رد یا تائید محتوای مقالات یا تائید یا رد نویسند یا مترجم مقالۀ درج شده نیست.

بی. بی.سی
آنچه تا کنون اتفاق افتاده:

حداقل ۱۲۰ نفر به دنبال تیراندازی‌ها و بمب‌گذاری‌ها کشته شده‌اند
بیش از ۲۰۰ نفر هم در این حملات زخمی شده‌اند که یک به گفته خبرگزاری فرانسه حال هشتاد نفر آنها وخیم است
گزارش شده که هشتاد نفر در سالن کنسرت باتاکلان کشته شده‌اند.
در گزارش‌های اولیه تعداد کشته‌شدگان بیشتر بود
دو انفجار در نزدیکی استادیوم ملی و در جریان مسابقه میاندو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلمان رخ داد و ده‌ها نفر کشته شدند
در تیراندازی‌ها در مرکز شهر و در یک رستوران شماری کشته شدند
گزارش شده که هشت مهاجم کشته شده‌اند. پلیس گفته هفت نفر آنها پس از منفجر کردن کمربند انتحاری خود کشته شده‌اند
سخنگوی دادستانی فرانسه گفته است ممکن است هنوز شماری از مهاجمان زنده باشند
فرانسه وضعیت اضطراری اعلام کرده و مرزهای خود را بسته است
به ساکنان پاریس توصیه شده که خانه‌های خود را ترک نکنند
نزدیک به ۱۵۰۰ نفر از نیروهای ارتش در پاریس مستقر شده‌اند

—————————————————————————————————————–
اعلام جنگ در پاریس
دول سرمایه داری امپریالیستی جنگ خاورمیانه را در قلب اروپا آزمایش و تجربه میکنند.
آنچه به صورت رگبار خبری از قتل و کشتار توده ای از پاریس به دستمان میرسد نشان از تغیر وانکشاف تاکتیک جنگی است که جریان اسلامیسم از پیرامون سرمایه بر علیه بخشی از مرکزسرمایه داری بکارمی برد. اسلامیسم در خاورمیانه یعنی خمینیسم، مجاهدین/طالبان، القاعده/داعش … تولیدات سیاسی-نظامی(امپریالیستی) قدرتهای سرمایه داری جهانی هستند که از نتیجه کشمکشهای درونی خود و در تقابل و یا همکاری با دولتهای/نیروهای کوچک امریالیستی منطقه همچو ایران، عربستان،ترکیه، پاکستان، قطر … شکل داده و به عمل گرفته اند:در ضمن، ترور و قتل عام مردم عادی درقلب پاریس در آنچه به صورت رگبار خبری از قتل و کشتار توده ای از پاریس به دستمان میرسد نشان از تغیر وانکشاف تاکتیک جنگی است که جریان اسلامیسم از پیرامون سرمایه بر علیه بخشی از مرکزسرمایه داری بکارمی برد. اسلامیسم در خاورمیانه یعنی خمینیسم، مجاهدین/طالبان، القاعده/داعش … تولیدات سیاسی-نظامی(امپریالیستی) قدرتهای سرمایه داری جهانی هستند که از نتیجه کشمکشهای درونی خود و در تقابل و یا همکاری با دولتهای/نیروهای کوچک امریالیستی منطقه همچو ایران، عربستان،ترکیه، پاکستان، قطر … شکل داده و به عمل گرفته اند:در ضمن، ترور و قتل عام مردم عادی درقلب پاریس در ارتباط و درادمه همان سیاست بحران “پناهندگی” جاریست که الیت سیاسی اروپا را سخت بخود مشغول کرده است. بحرانی که در ان دولت اردوغان نقش کلیدی دارد.
ابعاد و عمق فاجعه این جنایت هولناک گویای یک تغییر اساسی در عملکرد جنگی آدمکش های اسلامیسم میباشد. این خود اعلام جنگی تمام عیار در خاک دشمن شمرده میشود. اعلام جنگی آشکار علیه فرانسه که با اسلامیسم شیعه،ایران، شروع به نزدیکی خطرناک برعلیه اسلامیسم سنی نموده و در ضمن فرانسه هنوز که هنوز است از نزدیکی دولت اردوغان اسلامیست به اروپا ممانعت میکند. هر کودک دبیرستانی خوب میداند که برای عملی کردن نقشه تروری بااین وسعت عملی تنها با دست و سازماندهی قدرت دولتی ممکن ومقدور میباشد.
“اگر کوه نمی خواهد به محمد بیاید پس محمد باید به کوه برود.” گوی تخم و ترکه های محمد در صدد پیگیری این ضرب المثل میباشند.
صمد نابدیل  آبان ۲۲ام,

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است