اعتراف سایت های رژیم به وجود تفکر داعشی در مجلس ثابت کرد که تفکر داعش شیعه در حاکمیت نیز وجود دارد

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on print
Text Size

 

اعتراف سایت های رژیم به وجود تفکر داعشی در مجلس ثابت کرد که تفکر داعش شیعه (داعشیعه ) در حاکمیت جمهوری اسلامی نیز وجود دارد و فقط مختص سلفی ها نیست و شیعه هم تفکر داعشی دارد.

تا کنون اپوزیسیون بر این نکته تاکید می کرد که علاوه بر وجود تفکر داعش سلفی در اسلام , تفکر داعش شیعه نیز وجود دارد و اتفاقات پیش آمده در مجلس موفقیت اپوزیسیون است که ادبیات داعش شیعه رسمیت یافته است و خود حاکمیت و سایت های وابسته به آن مجبور به اعتراف شدند بنابراین دیگر کسی نمی تواند منکر آن شود.

در واقع فراکسیون دلواپسان ( داعش شیعه ) با تهدید صالحی توسط  روح‌الله حسینیان نماینده مجلس که “شما را اعدام میکنیم، در رآکتور اراک دفن و رویتان سیمان می‌ریزیم” به نوعی اعلام موجودیت علنی داعش شیعه در مجلس و حکومت بود.

در جریان بررسی تصویب کلیات طرح فرجام , طرح مذکور در نهایت کلیات این طرح را با ۱۳۹ رای موافق، ۱۰۰ رای مخالف و ۱۲ رای ممتنع تصویب کردند.در نشست علنی یک‌شنبه، ۱۹ مهر ماه مجلس علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی که به عنوان نماینده دولت در این نشست حضور داشت، ضمن گلایه از “جوسازی‌ها و توهین‌ها” فاش کرد که یکی از نمایندگان او را تهدید به مرگ کرده است.

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

سایت عصر ایران (نزدیک به قالیباف) در مطلبی با عنوان “خلاقیت جدید در نحوه آدمکشی در ایران؛ دست داعش را از پشت بستند! ” در همین رابطه می نویسد :

داعشی ها به عنوان ننگ های تاریخ بشریت، ابداعات جدیدی در نحوه کشتن آدم ها دارند: گذاشتن انسان ها درون قفس و آتش زدن آنها، آدم ها را با قفس وارد آب کردن، آنها را در داخل خودرو گذاشتن و شلیک موشک آر پی جی ۷ به خودرو، کباب کردن روی آتش، بستن مواد منفجره به افراد و منفجر کردن آنها و … .

این جنایت ها که به فجیع ترین وضع ممکن انجام و تصاویرشان در رسانه ها منتشر می شوند، باعث نفرت شدید جهانیان، اعم از مسلمان و غیر مسلمان، نسبت به این جریان سلفی-تروریستی شده است.

خلاقیت جدید در نحوه آدمکشی؛ دست داعش را از پشت بستند!

اینک اما از داخل کشور خبر می رسد که برخی دلواپسان، دست داعش را در خلاقیت های این‌چنینی، از پشت بسته اند.
آنها محمد جواد ظریف و علی اکبر صالحی را تهدید به نوع جدیدی از قتل کرده اند. آنان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور را تهدید کرده اند که اگر برجام به فرجام برسد،‌ سیمان روی تان می‌ریزیم و می‌کشیم تان. محل قتل را هم اعلام کرده اند: در رآکتور اراک دفن تان می کنیم و رویتان سیمان می ریزیم!

واقعاً شرم آور است و مایه ننگ است که افرادی در خانه ملت، با تفکراتی چنین وقیحانه و داعشی حضور داشته باشند و آن را ابراز کنند. اگر داعش چنین می کند، در حق افرادی می کند که آنها را دشمن و رافضی و کافر و … می داند ولی در ایران، گروهی در مجلس، اعضای دولتِ همین کشور را تهدید به قتل های داعشی می کنند!

واقعاً چه می شود گفت در برابر این فضاحت تاریخی؟ جز این که ابراز امید کنیم که مردم ایران در اسفند ۹۴ ، با حضور تاریخی در انتخابات مجلس، حماسه ای بزرگ بیافرینند و اجازه ندهند در “خانه ملت” افکار داعشی حضور یابند. ما ، خود سرنوشت مان را رقم خواهیم زد.

بعد از تحریر: تا حالا حواس مان به این بود که سرویس های اطلاعاتی خارجی، به جان دانشمندان هسته ای ما سوء قصد نکنند، حالا باید حواس مان باشد که افراطی های داخلی ، قصد جان مسوولان پرونده هسته ای را نکنند!

روح‌الله حسینیان نماینده مجلس خطاب به صالحی:” شما را اعدام میکنیم، در رآکتور اراک دفن و رویتان سیمان می‌ریزیم.”

————————————————————————————————————————————————————————————————————

سایت امنیتی باشگاه خبرنگاران جوان در مطلبی با عنوان “چالش کیسه های سیمان و صالحی در فضای مجازی+تصاویر” در همین رابطه می نویسد :

“کاربران فضای مجازی در واکنش به اتفاقات روز گذشته در مجلس شورای اسلامی اقدام به انتشار کاریکاتور های مختلف نمودند.

یکی از حاشیه های جلسه روز گذشته مجلس در مورد تصویب کلیات برجام مربوط به علی‌اکبر صالحی و حسینیان است.صالحی دیروز در جایگاه ناطقان مجلس قرار گرفت و به عنوان بیان‌کننده نظرات دولت درباره طرح برجام مطالبش را بیان کرد. او در پاسخ به حرکت یکی از نمایندگان،  گفت: تاکنون سکوت کرده‌ام و هیچ چیز نگفته‌ام امروز برادر عزیزی به من گفت که روی شما سیمان می‌ریزیم و شما را می‌کشیم، آیا این رفتار درست است؟ به ما می‌گویند در همان رآکتورها دفن‌تان می‌کنیم.

بعد از حواشی روز گذشته جلسه برجام درمجلس و اتفاقاتی که رخ داد یک موج سیمانی در فضای مجازی به راه افتاده است. در این موج از عکس ها و کاریکاتور های مختلف برای بیان نظرات استفاده شده است.
سیمان
سیمان
سیمان
سیمان
سیمان
——————————————————————————————————————————————————————————————————
سایت خبرآنلاین (نزدیک به علی لاریجانی) در مطلبی با عنوان “امروز داعش به جلسه علنی مجلس آمده بود؟ ” در همین رابطه می نویسد :

“امروز در جلسه علنی مجلس،وقتی دکتر صالحی با حرارت سخن می گفت و از تهدیدش به اینکه سیمان رویش می ریزند و می کشندش حرف می زد،گمانم متوجه هیچ نماینده ای که از مردم این کشور اسلامی رای گرفته است ، نشد.تنها نماینده یک گروه می تواند چنین جنایتی را مرتکب شود و آن”داعش ” است.

امروز پیکر سردار عزیز حسین همدانی که به دست داعش به شهادت رسیده، چندکیلومتر آن سوی تر از ساختمان مجلس که در آن یک نماینده ای می خواست سیمان روی رئیس سازمان انرژی اتمی بریزد،تشییع می شد.آیا مردم پرشوری که در آن مراسم بودند، از ایده داعشی که در بهارستان مطرح شد،خبر داشتند؟!

هر روز عکسها و فیلمهایی از جنایت های داعش در رسانه های کشور منتشر می شود اما تا حالا داعش کسی را با سیمان ریختن بر سرش نکشته است. بیم دارم  داعش بدون آنکه کپی رایت این ایده را بپردازد ،آن را در جایی در عراق یا سوریه اجرا کند! ”

———————————————————————————————————————————————————————————————————

 

 آدرس و اسامی صفحات مرتبط با فدراسیون عصر آنارشیسم

Federation of Anarchism Era Social Media Pages۱- آدرس تماس با ما 
asranarshism@protonmail.com
info@asranarshism.com
۲- عصر آنارشیسم در اینستاگرام
۳- عصر آنارشیسم در تلگرام
۴- عصر آنارشیسم در توئیتر
۵ – فیسبوک عصر آنارشیسم
۶ – فیسبوک بلوک سیاه ایران
۷ – فیسبوک آنارشیستهای همراه روژاوا و باکورAnarchists in solidarity with the Rojava
۸ – فیسبوک دفاع از زندانیان و اعدامیان غیر سیاسی
۹ – فیسبوک کارگران آنارشیست ایران
۱۰- فیسبوک کتابخانه آنارشیستی
۱۱ – فیسبوک آنارشیستهای همراه بلوچستان
۱۲ – فیسبوک هنرمندان آنارشیست
۱۳ – فیسبوک دانشجویان آنارشیست
۱۴ – فیسبوک شاهین شهر پلیتیک
۱۵ – فیسبوک آنتی فاشیست
۱۶- تلگرام آنارشیستهای اصفهان و شاهین شهر
۱۷ – اینستاگرام آنارشیستهای اصفهان و شاهین شهر
۱۸- تلگرام آنارشیستهای شیراز
۱۹ – تلگرام ” جوانان آنارشیست ”
۲۰ - تلگرام آنارشیستهای تهران
۲۱ – اینستاگرام جوانان آنارشیست
۲۲ – گروه تلگرام اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۳ –  توییتر اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران - The Anarchists Union of Afghanistan and Iran
۲۴ – فیسبوک اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۵ – اینستاگرام اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۶ – کانال تلگرام خودسازماندهی مطالب گروه اتحاديه آنارشیست‌های افغانستان و ايران
۲۷ – گروه تلگرام خودساماندهی مطالب گروه اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۸– اینستاگرام آنارشیستهای بوکان - ئانارکیستە کانی بۆکان
۲۹- کانال تلگرام کتابخانه شورشی
۳۰- کانال تلگرام ریتم آنارشی
۳۱- تلگرام آنارشیستهای اراک
۳۲- تلگرام قیام مردمی