جنگ روانی سردارها

نظام جلالی 02.01.2015

Text Size
جانشین فرمانده نیروی انتظامی سردار” حسین اشتری ” تاکید دارد که ۳ برادر سارق بودند اما معاون اجتماعی نیروی انتظامی سردار”سعید منتظرالمهدی” در روز  ۱۰ دی ۱۳۹۳ در مصاحبه با تسنیم درباره درگیری مسلحانه در ۳ استان گفت: “هیچگونه سرقتی  توسط این افراد در الیگودرز و گلپایگان صورت نگرفته بود.”
ایرنا – جانشین فرمانده نیروی انتظامی سردار” حسین اشتری ” گفت : “متهم دستگیر شده حادثه خونین گلپایگان، علاوه بر اقرار صریح به همکاری با دو برادر مقتول خود در درگیری مسلحانه با نیروهای انتظامی در شهرستان های خمین و گلپایگان به ۱۰ فقره سرقت مسلحانه توام با قتل و جرح ، اعتراف کرد.
متهم دستگیر شده اعتراف کرد که افزون بر درگیری در شهرستان های خمین و گلپایگان، ۱۰ فقره سرقت مسلحانه در شهرهای اصفهان، زرین شهر، مبارکه ، ورنامخواست، شهرکرد و لردگان با همکاری برادران خود انجام داده است.”
سردار” حسین اشتری ” تاکید دارد که فقط ۳ برادر بودند اما حداقل در رسانه های دیگر مانند صاحب نیوز تاکید شده بود که یکی از آنان که خانم بوده از ماشین پیاده شده و اقدام به تیراندازی نموده و متواری میشود و چند تن از اشرار و سارقین زخمی میشوند  ( باید گفت که سردار حسین اشتری ری…دی,  لااقل مانند همیشه قبلش خبرها را یا هماهنگ می کردید یا خبرهای قبلی را می خواندید و آن را تکرار می کردید نه اینکه هر کدام برای خود داستان بسازید) اما سردار” حسین اشتری ” تاکید دارد که ۲ برادر کشته و ۱ برادر دستگیر می شود پس از آنها کسی زخمی نشده است اما اشرار و سارقین که زخمی میشوند در داستان سازی و ستاریو جدید سردار حسین اشتری کجا هستند ؟! ( باید گفت که سردار حسین اشتری باز ری…..دی)
سردار حسین اشتری افزود: ” درگیری مسلحانه که منجر به شهادت سه نفر از ماموران نیروی انتظامی و دو نفر از شهروندان و مجروحیت هفت نفر شد” این در حالی است که اخبار از کشته شدن ۵ نفر تا ۱۲ نفر متفاوت منتشر شده است که ( باید گفت که سردار حسین اشتری باز ری…..دی)
یکی دیگر از تناقضات این است که معاون نیروی انتظامی گفت یکی از متهمین در استان مرکزی دستگیر شده و نفر آخر هم بزودی دستگیر میشود ولی الان میگویند دو متهم در درگیری در فولاد شهر کشته و دستگیر شدند…آخر نفهمیدیم استان مرکزی بوده یا استان اصفهان ؟
در تعدادی از رسانه ها گفتند ۱ ماشین با ۳ سرشین بوده و در دیگری گفتند ۱ ماشین با ۴ سرنشین بوده و در ۱ خبر دیگر گفتند ۳ ماشین بودند و حالا می گویند ۳ برادر بودند در حالی تاکید داشتند که حداقل یکی زن بوده است.
——————————————————————————————————————————————————

به گزارش صاحب نیوز، “ظهر شنبه سرقتی مسلحانه از یکی از بانک‌های شهر الیگودرز در استان لرستان انجام شد و پس از آن سارقان به سمت شهر خمین در استان مرکزی متواری شده و در آنجا با ماموران پلیس درگیر شدند.

و در کمربندی شهرستان گلپایگان نیز با وجود راه بند و بستن راه توسط نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی شهرستان گلپایگان اقدام به تیر اندازی به صورت رگبار نموده و سه سرباز و دو افسر نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی را با ضرب گلوله به شهادت رسانده و به سمت روستای وانشون حرکت میکنند و مجددا به داخل شهر بر میگردندو یکی از انان که خانم بوده از ماشین پیاده شده و اقدام به تیراندازی نموده و متواری میشود و چند تن از اشرار و سارقین زخمی میشوند و دو کادری دیگر به شدت زخمی می شوند به حدی که حال انان وخیم گزارش شده و حتی پای سروان زینلی شش تیر اصابت کرده است.

درگیری‌ها به سمت روستای سعیدآباد شهرستان گلپایگان کشیده شده و ماموران نیروی انتظامی پس از ورود سارقان به این شهر با آنها درگیر شدند.

در این بین سارقان یک دانشجوی گلپایگانی را که از خمین به طرف گلپایگان آمده بود را گروگان می‌گیرند و زمانی که به منطقه مَرغ ـ مرز بین خمین و گلپایگان می‌رسند این گروگان را به ضرب گلوله از ناحیه دست و پا مجروح می‌کنند و بعد از آن به طرف کمربندی آیت‌الله محمدی گلپایگان آمده و با ماموران راهنمایی و رانندگی برخورد می‌کنند و یکی از ماموران راهنمایی و رانندگی را از ناحیه پا مجروح کرده و به سوی خودروی راهنمایی و رانندگی تیراندازی می‌کنند.

پس از این ماجرا سارقان به خودروی نیروی انتظامی برخورد می‌کنند و محمد هاشمی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان و سرباز وی را به شهادت رسانده و اسلحه و ماشین پلیس را با خود می‌برند.

این سارقان پس از آن به طرف روستای وانشان خوانسار رفته و در آنجا ماشین پلیس را به آتش کشیدند و دو سرباز دیگر را نیز مجروح می‌کنند.

دو نفر از مجروحان بدحال به بیمارستان اصفهان اعزام شدند و ۵ نفر دیگر در بیمارستان و اتاق عمل هستند.

گفتنی است شب گذشته سرهنگ حسین‌زاده، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با ورود به گلپایگان و تشکیل شورای تامین شهرستان، مامور رسیدگی به این موضوع شده است.

سارقان راننده سرهنگ یوسلیانی فرمانده ناجا گلپایگان و دو نفر از اهالی  روستا  پدر و پسر  را به گروگان گرفته اند که در آخرین گزارش ها این دو نفر به دست سارقان کشته شدند.

بر اساس آخرین اخبار تا لحظه درج این خبر متاسفانه آمار کشته شدگان در این حادثه به پنج نفر رسیده و ۷ نفر از جمله گروگان مورد نظر زخمی شده اند نیروی انتظامی همچنان در تعقیب سارقان متواری است که یک نفر از آنها کشته شده و دو نفر دیگر با یک دستگاه کامیون  حوالی ویلا شهر متواری شده اند.

هم اکنون سارقین متواری شده اند و پلیس اطلاعات استان اصفهان در تمامی مسیرهای منتهی به شهرستانهای این استان ادامه دارد …”

———————————————————————————————————————————————————————–
ایرنا – جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت : متهم دستگیر شده حادثه خونین گلپایگان، علاوه بر اقرار صریح به همکاری با دو برادر مقتول خود در درگیری مسلحانه با نیروهای انتظامی در شهرستان های خمین و گلپایگان به ۱۰ فقره سرقت مسلحانه توام با قتل و جرح ، اعتراف کرد.
سردار ‘ حسین اشتری ‘ روز جمعه در جمع خبرنگاران در فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، افزود: متهم دستگیر شده اعتراف کرد که افزون بر درگیری در شهرستان های خمین و گلپایگان، ۱۰ فقره سرقت مسلحانه در شهرهای اصفهان، زرین شهر، مبارکه ، ورنامخواست، شهرکرد و لردگان با همکاری برادران خود انجام داده است.وی توضیح داد: در عملیات منسجم و هماهنگی که شب گذشته توسط تیم های عملیاتی پلیس اصفهان انجام شد، یکی از اعضای درگیری باند مسلحانه شهرستان گلپایگان دستگیر و فرد دیگری نیز به هلاکت رسید.جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه یکی از سارقان مسلح در درگیری مسلحانه در گلپایگان به هلاکت رسید، افزود: از لحظه وقوع این حادثه ، بلافاصله تیم های ویژه پلیس مامور پیگیری این حوادث شدند و توانستند ظرف چند ساعت، هویت فرد معدوم و همدستانش را به دست آورند.وی افزود: با یک کار علمی و اقدام پلیسی دقیق ، مشارکت دو برادر سارق مسلح به هلاکت رسیده در درگیری مسلحانه که منجر به شهادت سه نفر از ماموران نیروی انتظامی و دو نفر از شهروندان و مجروحیت هفت نفر شد ، برای کارآگاهان محرز و تحقیقات وسیعی برای به دام انداختن این افراد انجام شد.جانشین فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: سرانجام با پیگیری ها و تلاش شبانه روزی ، مخفیگاه متهمان متواری این حادثه در یکی از شهرستان های استان اصفهان ، شناسایی و ساعت ۲۳ شب گذشته ، ماموران فرماندهی انتظامی استان اصفهان با برنامه ریزی و اجرای یک طرح بسیار دقیق و هوشمندانه تیم های عملیاتی این فرماندهی بصورت هماهنگ و منسجم وارد مخفیگاه متهمان و در بدو ورود با آنها درگیر شدند.وی تصریح کرد: در این درگیری یکی از متهمان با هشت فقره سابقه سرقت که اقدام به شلیک ۴۰۰ فشنگ و سه قبضه نارنجک به سمت ماموران کرده بود به هلاکت رسید و فرد دیگری نیز دستگیر شد.

سردار اشتری افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ، تعداد سه قبضه سلاح کلاشینکف ، بیش از یک هزار عدد فشنگ، و سه قبضه نارنجک جنگی کشف شد.

وی گفت: پس از گذشت چهار روز از حادثه تلخ و ناگوار درگیری در شهرستان های خمین و گلپایگان، به برکت خون شهدا ، تمام اعضای این باند مخوف و خطرناک منهدم و به سزای اعمال خود رسیدند.

شنبه مصادف با ۶ دیماه سه سارق مسلح پس از اینکه در ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بامداد با ماموران شهرستان خمین درگیر و به سمت شهرستان گلپایگان متواری شدند.

بلافاصله ماموران انتظامی گلپایگان با استقرار در محور ورودی شهر ، مهاجمان مسلح را با یک دستگاه خودرو ‘ تیبا ‘ درحال حرکت شناسایی و با آنان درگیر شدند.

در نتیجه این درگیری یکی از متهمان به هلاکت رسید و سه نفر از ماموران پلیس به شهادت رسیدند و تعداد ۷ نفر از ماموران و رهگذران نیز مجروح شدند.

پس از آن، متهمان حین فرار اقدام به شهادت یک پدر و پسر کردند و با گروگان گرفتن یک راننده کامیون به سمت اصفهان آمده و در مخفیگاه خود در یکی از شهرستان های اطراف مخفی شده بودند.

منبع: ایرنا
———————————————————————————————————————————————————————————-
معاون اجتماعی نیروی انتظامی از دستگیری یکی از عاملان حادثه خمین و گلپایگان که به کشته شدن چند مامور نیروی انتظامی و ۲ شهروند عادی منجر شده بود، خبر داد.
صراط: سردار سعید منتظرالمهدی با اعلام خبر دستگیری یکی از عاملان حادثه خونین و گلپایگان اظهار داشت: این فرد توسط عوامل استان مرکزی دستگیر شد.وی با ابراز ناخرسندی از اطلاع‌رسانی زودهنگام برخی رسانه‌ها گفت: هیچگونه سرقتی توسط این افراد در الیگودرز و گلپایگان صورت نگرفته بود.سردار سعید منتطرالمهدی ادامه داد: اطلاع‌رسانی فرایندی است که از ظرافت‌های ویژه‌ای برخوردار است که شتابزدگی و اهمال این فرایند را دستخوش آسیب می‌کند.معاون اجتماعی نیروی انتظامی اطلاع‌رسانی زودهنگام و بی‌اساس را باعث متشنج شدن اذهان عمومی دانست و گفت: اطلاع‌رسانی زودهنگام باعث می‌شود تا ایمنی و اطمینان خاطر مردم دستخوش آسیب شود و بستری برای شایعات فراهم سازد.وی در پایان از اطلاع‌رسانی بیشتر در خصوص این پرونده در آینده نزدیک خبر داد.
——————————————————————————————————————————————————————————————————–
فرمانده انتظامی گلپایگان گفت: هیچ‌گونه سرقت مسلحانه‌ای شب گذشته در گلپایگان روی نداده است.
صراط: محمدعلی یوسیلیانی در گلپایگان اظهار کرد: شایعه درگیری و سرقت مسلحانه در شهر گلپایگان که شب گذشته در برخی از سایت‌های خبری مطرح شده است، به هیچ‌وجه صحت ندارد و به شدت آن را تکذیب می‌کنم.وی با بیان اینکه مردم گلپایگان مطمئن باشند که نظم و امنیت در شهر حاکم است، تاکید کرد: هیچ‌گونه سرقت مسلحانه‌ای شامگاه سه‌شنبه در گلپایگان رخ نداده و جای هیچ نگرانی نیست.
—————————————————————————————————————————————————————————————————-

معاون اجتماعی ناجا از دستگیری یکی از عاملان حادثه خمین و گلپایگان توسط عوامل انتظامی استان مرکزی خبر داد.

خبرگزاری فارس: دستگیری یکی از عاملان حادثه خمین و گلپایگان

سردار سعید منتظر المهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی در گفت‌و گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: یکی از عاملین حادثه خمین و گلپایگان توسط عوامل انتظامی استان مرکزی دستگیر شد.

معاون اجتماعی ناجا با ابراز ناخرسندی و تأسف از اطلاع‌رسانی زودهنگام و بی‌مورد معدود رسانه‌ها اعلام کرد: هیچ گونه سرقتی در الیگودرز و گلپایگان رخ نداده است.

این مقام ارشد نیروی انتظامی ادامه داد: اطلاع‌رسانی فرآیند پر از ظرایف ویژه است که شتابزدگی، اهمال و تعلل هر دو این فرآیند را دستخوش آسیب می‌سازد و اول اذهان عمومی را مسموم و در ثانی ایمنی را از جامعه می‌ستاند.

سردار منتظر المهدی تأکید کرد: متأسفانه برخی از همکاران عزیزم در رسانه‌ها با غوغاسالاری به مسئولیت حرفه‌ای خود عمل نکرده‌اند.

وی گفت: نباید فراموش کنیم که در فضای آلوده و هیجانی شده نمی‌توان ایمنی شهروندان را حداکثری ساخت.

معاون اجتماعی ناجا دوباره تأکید کرد: هیچ گونه سرقتی نه در الیگودرز و نه در گلپایگان توسط افراد این افراد به وقوع نپیوسته است.

———————————————————————————————————————————————————————-

عوامل کشتار گلپایگان دستگیر و کشته شدند

در جریان عملیات پلیسی علیه دو سارق و مهاجم مسلح درگیریهای خونین گلپایگان ، در فولاد شهر اصفهان یکی از این سارقان دستگیر و دیگری به هلاکت رسید .

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار به نقل از ایرنا، این دو سارق که شامگاه یکشبه گذشته با تیر اندازی به سوی نیروهای پلیس گلپایگان و به شهادت رساندن ۵ نفر متواری شده بودند ،دیشب ( پنجشنبه شب) در جریان عملیات چند ساعته با تلاش پلیس در فولاد شهر اصفهان دستگیر و یکی از آنان به هلاکت رسید .
با این عملیات در واقع هرسه سارق مسلح و عوامل درگیری گلپایگان کشته یا دستگیر شده اند .
یکی از این افراد مهاجم در جریان درگیری شنبه شب گذشته در گلپایگان به هلاکت رسیده بود و دو عامل دیگر نیز اکنون در فولاد شهر دستگیر یا کشته شده اند و می توان گفت که پرونده درگیری خونین گلپایگان به مراحل نهایی نزدیک شده است .

سردار «حسین اشتری» روز جمعه در جمع خبرنگاران در فرماندهی انتظامی استان اصفهان، افزود: متهم دستگیر شده اعتراف کرد که افزون بر درگیری در شهرستان های خمین و گلپایگان، ۱۰ فقره سرقت مسلحانه در شهرهای اصفهان، زرین شهر، مبارکه ، ورنامخواست، شهرکرد و لردگان با همکاری برادران خود انجام داده است.
وی توضیح داد: در عملیات منسجم و هماهنگی که شب گذشته توسط تیم های عملیاتی پلیس اصفهان انجام شد، یکی از اعضای درگیری مسلحانه شهرستان گلپایگان دستگیر و فرد دیگری نیز به هلاکت رسید.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه یکی از سارقان مسلح در درگیری مسلحانه در گلپایگان به هلاکت رسید، افزود: از لحظه وقوع این حادثه ، بلافاصله تیم های ویژه پلیس مامور پیگیری این حوادث شدند و توانستند ظرف چند ساعت، هویت فرد معدوم و همدستانش را به دست آورند.
وی افزود: با یک کار علمی و اقدام پلیسی دقیق ، همکاری دو برادر سارق مسلح به هلاکت رسیده در درگیری مسلحانه که منجر به شهادت سه نفر از ماموران نیروی انتظامی و دو نفر از شهروندان و مجروحیت هفت نفر شد ، برای کارآگاهان محرز و تحقیقات وسیعی برای به دام انداختن این افراد انجام شد.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: سرانجام با پیگیری ها و تلاش شبانه روزی ، مخفیگاه متهمان متواری این حادثه در یکی از شهرستانهای استان اصفهان ، شناسایی و ساعت ۲۳ شب گذشته ، ماموران فرماندهی انتظامی استان اصفهان با برنامه ریزی و اجرای یک طرح بسیار دقیق و هوشمندانه تیم های عملیاتی این فرماندهی بصورت هماهنگ و منسجم وارد مخفیگاه متهمان و در بدو ورود با آنها درگیر شدند.
وی تصریح کرد: در این درگیری یکی از متهمان با هشت فقره سابقه سرقت که اقدام به شلیک ۴۰۰ فشنگ و سه قبضه نارنجک به سمت ماموران کرده بود به هلاکت رسید و فرد دیگری نیز دستگیر شد.
سردار اشتری افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ، سه قبضه سلاح کلاشینکف ، بیش از یک هزار عدد فشنگ، و سه قبضه نارنجک جنگی کشف شد.
وی گفت: پس از گذشت چهار روز از حادثه تلخ و ناگوار درگیری در شهرستان های خمین و گلپایگان، به برکت خون شهدا ، تمام اعضای این باند مخوف و خطرناک منهدم و به سزادی اعمال خود رسیدند.
شنبه مصادف با ۶ دیماه سه سارق مسلح پس از اینکه در ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بامداد با ماموران شهرستان خمین درگیر و تعدادی از آنها را مجروح کردند به سمت شهرستان گلپایگان متواری شدند.
بلافاصله ماموران انتظامی گلپایگان با استقرار در محور ورودی شهر ، مهاجمان مسلح را با یک دستگاه خودرو «تیبا» درحال حرکت شناسایی و با آنان درگیر شدند.
در نتیجه این درگیری یکی از متهمان به هلاکت رسید و سه نفر از ماموران پلیس به شهادت رسیدند و تعداد ۷ نفر از ماموران و رهگذران نیز مجروح شدند.
پس از آن ، متهمان حین فرار اقدام به شهادت یک پدر و پسر کردند و با گروگان گرفتن یک راننده کامیون به سمت اصفهان آمده و در مخفیگاه خود در یکی از شهرستان های اطراف مخفی شده بودند.

————————————————————————————————————————————————————————————————————–
۵ جنایت خونین در مسیر فرار دزدان مسلح
یک افسر ارشد و ۲ سرباز پلیس به شهادت رسیدند و ۲ پدر و پسر با گلوله دزدان از پای درآمدند

نویسنده: مهدی ابراهیمی

گروه شوک- : دزدان مسلح با حمله به بانکی در الیگودرز در مسیر فرار به سبک فیلم های پلیسی در تبادل آتش با پلیس پنج جنایت خونین را رقم زدند.
در این تیراندازی های مخوف، جانشین رئیس پلیس گلپایگان و دو پلیس شهید شدند و پدر و پسری نیز با گلوله های فراری ها به کام مرگ فرو رفتند.

حمله به بانک
صبح شنبه ۶ دی ماه سال جاری گانگسترهای مسلح در جاده خمین بودند که با دستور پلیس مواجه شدند و به سمت آنان تیراندازی کرده و پس از شهادت یک پلیس توانستند با رساندن خود به خمین و پس از تیراندازی خوفناک باز وارد جاده شده و به سمت گلپایگان در استان اصفهان فرار کنند.

کمین در گلپایگان
وقتی مسیر فرار این دزدان مسلح به پلیس گلپایگان مخابره شد با دستور سرهنگ «یوسلیانی» رئیس پلیس، تیمی به سرپرستی سرهنگ «محمد هاشمی» جانشین فرمانده گلپایگان طرح مهار را به اجرا گذاشتند و به کمین گانگسترها نشستند. وقتی خودروی دزدان مسلح در گلپایگان شناسایی شد ماموران به سرنشینان آن دستور ایست دادند و در حالی که مسیر حرکت از سوی خودروی پلیس انتظامی و راهنمایی و رانندگی مسدود شده بود گانگسترها با بی اعتنایی به دستورات پلیس به رگبار ناگهانی و غافلگیرکننده دست زدند.

شهادت ۳ پلیس
تبادل آتش سنگینی بین ماموران و دزدان تیرانداز صورت گرفت و از آنجایی که این درگیری به یک منطقه مسکونی کشانده شده بود ماموران سعی در مهار آن داشتند اما گانگسترها به سبک فیلم های سینمایی و مافیایی بی محابا تیراندازی می کردند تا اینکه با اصابت گلوله ها به ۱۰ مامور مجروح شدند.
با دور شدن گانگسترهای مسلح از محل درگیری با پلیس، ماجرای این حادثه به اورژانس مخابره شد و وقتی امدادگران خود را بالای سر ۱۰ مامور پلیس رساندند در معاینات تخصصی با افسوس اعلام کردند که سرهنگ هاشمی در دم به شهادت رسیده و ۹ مامور پلیس باید به بیمارستان انتقال یابند. دقایقی بعد آمبولانس ها آژیرکشان راهی بیمارستان امام حسین(ع) شدند و ماموران زخمی بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گرفتند و مشخص شد که یک پلیس نیز به علت جراحت و خونریزی شدید شهید شده است.

۲ جنایت دیگر
دزدان که توانسته بودند حلقه محاصره را بشکنند به سمت روستای وانشان حرکت کردند و اما خیلی زود با انگیزه مرموزی به گلپایگان بازگشتند. عجیب اینکه زن ششلول بندی از اعضای این باند مخوف در یکی از خیابان ها پیاده شده و پس از تیراندازی رعب آور با پای پیاده فرار می کند و همدستانش با حمله به پدر و پسری که سوار خودرویشان بودند وقتی با مقاومت آنان در برابر سرقت خودرو مواجه می شوند هر دو را هدف رگبار قرار داده و به قتل می رسانند.

حمله به استاد دانشگاه
گانگسترها که در تکاپوی فرار بودند این بار به یک استاد دانشگاه حمله کرده تا خودرویش را به سرقت ببرند و وقتی وی نیز مقاومت کرد هدف رگبار قرار گرفت و بشدت زخمی شد.

سناریوی عجیب
گزارش های تایید نشده از این سناریوی مرگبار طوری است که حوادث عجیب به نظر می رسد.
گفته می شود در این تعقیب و گریز گانگسترها در روستای سعیدآباد گلپایگان و وانشان نیز رگبارهای خونینی داشته اند که در یکی از این تیراندازی ها شش گلوله به پای سروان زینلی اصابت می کند.
یک دانشجوی گلپایگانی به گروگان گرفته شده و در منطقه مَرغ-مرز با ضرب گلوله به دستش زخمی می شود. سپس دزدان فراری در برخورد با ماموران راهنمایی و رانندگی به سمت آنان نیز تیراندازی کرده و یکی از آنها را از ناحیه پا زخمی می کنند و پس از شهادت سه مامور پلیس با سرقت خودروی نیروی انتظامی به روستای وانشان خوانسار رفته و در آنجا این خودرو را به آتش می کشند.

مسدود شدن جاده های اصفهان
با توجه به این جنایت خونین، پلیس استان اصفهان به حالت آماده باش درآمده و سرهنگ «حسین زاده» جانشین رئیس پلیس استان اصفهان با اعزام به گلپایگان به تشکیل شورای تامین شهرستان دست زده است. در همین راستا ماموران همه جاده های استان اصفهان را مسدود کرده تا با کنترل آن از فرار دزدان جنایتکار جلوگیری کنند.

مرگ یکی از گانگسترها
سرهنگ حسین زاده در این خصوص با ابراز تاسف از این حادثه و تسلیت به خانواده شهدا و قربانیان گفت: یکی از دزدان حرفه ای کشور در این درگیری های مسلحانه هدف گلوله ماموران پلیس قرار گرفته و به هلاکت رسیده است.
وی افزود: حجم آتش درگیری بسیار زیاد بوده است، این دزدان ناشناس بوده و اقدامات پلیسی برای ردیابی و دستگیری آنان در سطح گسترده اطلاعاتی و عملیاتی صورت می گیرد.
سردار «آقاخانی» رئیس پلیس استان اصفهان نیز که در گلپایگان به سر می برد در اظهارنظری عنوان داشته دزدان سه نفر بودند که یکی کشته شده و دو دزد جنایتکار تحت تعقیب هستند.بنا بر این گزارش پیکرهای سرهنگ هاشمی و شهیدان صبوحی و مهدوی صبح امروز در گلپایگان تشییع خواهند شد.

 

آدرس و اسامی صفحات مرتبط با فدراسیون عصر آنارشیسم

Federation of Anarchism Era Social Media Pages۱- آدرس تماس با ما 
asranarshism@protonmail.com
info@asranarshism.com
۲- عصر آنارشیسم در اینستاگرام
۳- عصر آنارشیسم در تلگرام
۴- عصر آنارشیسم در توئیتر
۵ – فیسبوک عصر آنارشیسم
۶ – فیسبوک بلوک سیاه ایران
۷ – فیسبوک آنارشیستهای همراه روژاوا و باکورAnarchists in solidarity with the Rojava
۸ – فیسبوک دفاع از زندانیان و اعدامیان غیر سیاسی
۹ – فیسبوک کارگران آنارشیست ایران
۱۰- فیسبوک کتابخانه آنارشیستی
۱۱ – فیسبوک آنارشیستهای همراه بلوچستان
۱۲ – فیسبوک هنرمندان آنارشیست
۱۳ – فیسبوک دانشجویان آنارشیست
۱۴ – فیسبوک شاهین شهر پلیتیک
۱۵ – فیسبوک آنتی فاشیست
۱۶- تلگرام آنارشیستهای اصفهان و شاهین شهر
۱۷ – اینستاگرام آنارشیستهای اصفهان و شاهین شهر
۱۸- تلگرام آنارشیستهای شیراز
۱۹ – تلگرام ” جوانان آنارشیست ”
۲۰ - تلگرام آنارشیستهای تهران
۲۱ – اینستاگرام جوانان آنارشیست
۲۲ – گروه تلگرام اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۳ –  توییتر اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران - The Anarchists Union of Afghanistan and Iran
۲۴ – فیسبوک اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۵ – اینستاگرام اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۶ – کانال تلگرام خودسازماندهی مطالب گروه اتحاديه آنارشیست‌های افغانستان و ايران
۲۷ – گروه تلگرام خودساماندهی مطالب گروه اتحادیه آنارشیستهای افغانستان و ایران
۲۸– اینستاگرام آنارشیستهای بوکان - ئانارکیستە کانی بۆکان
۲۹- کانال تلگرام کتابخانه شورشی
۳۰- کانال تلگرام ریتم آنارشی
۳۱- تلگرام آنارشیستهای اراک
۳۲- تلگرام قیام مردمی
۳۳- ماستودون عصرآنارشیسم
۳۴- فیسبوک آنارشیست‌های مزار شریف
۳۵- فیسبوک آنارشیست‌های کابل