نقش سکسیسم اسلامی ، دولت ، پلیس در قبال اتفاقات شهرهای کلن، هامبورگ و اشتوتگارت در جشن سال نو

8 ژانویه یادداشت ها
چرا سکسیسم را نشانه نمی گیریم ؟ این نگاه سکسیسم به زن است که پدیده تجاوز را با خود به همراه دارد .” نه ” به سکسیسم حرف اول را در موضع گیری هایمان و در اعتراض به این تجاوز هایى که اخیرا در کشور آلمان صورت گرفته است باید بزند ، بحث هایی که پیرامون تجاوز و آزار جنسی در آلمان در گرفته است :
برخی از گروه های لیبرال و یا أکادمیک و حتی برخی از چپ گرایان و کمونیست ها از ترس اینکه موج خارجی ستیزی بالا نگیرد تاکید بر آن دارند که مسلمان بودن متجاوزین را نباید برجسته کرد، گرچه خوب می دانند که شالوده و رگ و پی دین اسلام ضد زن است و زن برای مرد مسلمان همان کشتزاری ست که جز برای امیال جنسی و یا تولید بچه هیچ ارزشی دیگر ندارد و زن غیر مسلمان هم طبق قوانین قران لازم التجاوز و به بردگى کنیزى گرفته شدن است.
برخی دیگر تأکید می کنند که کشورهایی چون تونس و لیبی و الجزایر کشورهایى از آفریقای شمالی هستند که گویا غالب این مردان متجاوز از آن کشورها می آیند را نباید برجسته کرد که آن هم باعث سو استفاده نژاد پرستان میشود، اینجا هم فراموش میشود که دین رسمی این کشورها اسلام است. یعنی بنوعی مماشات می کنند!؟!؟
آیا برای دور زدن تمام این معضلات بهتر نیست که برای افشاگری و برای محکوم کردن این تجاوز “سکسیسم ” را نشأنه بگیریم . ؟ آیا نباید همین دولت ها را زیر سؤال برد که برنامه های خود را در مقابله با سکسیسم معرفی کنند؟ و در امنیت یک جامعه آزاد و سالم برای زنان بیشتر تلاش کنند ؟!
مگر نه اینکه این اطلاعات را که این مردان متجاوز همگی از کشورهای خارجی می آیند و مسلمان هستند را پلیس همین دولت ها به ما داده است ؟!؟ این توپ را به میدان فرستاده است تا که نژادپرست و فاشیست را به میدان بیاورد و اغتشاش بوجود بیاورد  و همه خوب می دانیم که پناهندگان از ضعیف ترین اقشار یک جامعه محسوب می شوند، نکند که آخر سر همه چیز برسر پناهنده از راه رسیده بشکند و دین و دولت جان سالم به در برند.
این توپ را به میدان خودشان بر گردانیم . نه خود را فریب دهیم و نه بگوییم أنشالله گربه است. سکسیسم را محکوم کنیم. دولت و پلیس اش را محکوم کنیم. وقتی زنان بی دفاع را در خیابان ها مورد تجاوز قرار می دادند کجا بودید ؟!؟
به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است