به گزارش عصر آنارشیسم

هیچ وقت یک ایرانی ظریف را تهدید نکن وگرنه رهبرش جام زهر می خورد با نرمش قهرمانانه

۲۹ تیر اخبار روز

خامنه‌ای صبح روز شنبه ۱۷ ژوئیه ۲۷ تیر ۹۴ در سخنرانی خود بعد از خطبه‌های عید فطر بر ادامه دخالت تروریستی جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه و حمایت از تروریسم اسلامی در کشورهایی مانند عراق , سوریه ,یمن ,بحرین , فلسطین و لبنان تاکید ورزید و گفت: «ما از مظلومان حمایت کردیم و حمایت خواهیم کرد، و این اراده جمهوری اسلامی ایران است حمایت از همه مظلومین و ایستادگی در برابر همه ستمگران است.» خامنه ای در رابطه با توافق اتمی و عقب نشینی ازخط قرمزهایی که کشیده بود گفت :« چه این متن تصویب بشود و چه نشود، به حول قوه الهی اجازه هیچ‌گونه سوء‌استفاده از آن داده نخواهد . چه این متن (توافق اتمی) تصویب بشود، چه نشود، ما از حمایت دوستانمان در منطقه دست نخواهیم کشید، از ملت مظلوم فلسطین، از ملت مظلوم یمن، از ملت و دولت سوریه، از ملت و دولت عراق، از مردم مظلوم بحرین، از مجاهدان صادق مقاومت در لبنان و فلسطین، همواره مورد حمایت ما خواهند بود .

نکته بعدی این است که با این مذاکرات و با متنی که تهیه شده است، در هر صورت سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد. از این قضایای هسته‌ای و غیرهسته‌ای اینها دو دستگی درست نشود، بالاخره یک کاری است دارد انجام می‌گیرد. مسئولانی دارند، دنبال می‌کنند. انشاالله آنچه که منافع ملی هست آن را تشخیص می‌دهند و دنبال او باشند، تو مردم نباید دو دستگی به‌وجود بیاد ( منظورش از مردم باندهای مافیایی حکومت است)  دشمن این را می‌خواهد، الآن هم اگر کسی تعقیب کند این سخن پراکنی های بیگانگان را، این رادیوهایی که مرتب، رادیو، تلویزیون و این وبگاههایی که از طرف آنها همین‌طور دارد هی توسعه پیدا می‌کند و مرتب هم دارند مطلب می‌دهند دنبال این هستند که مردم را دو دستگی ایجاد کنند، نگذارید دو دستگی بشود، وحدت را حفظ کنید.»

سخنان خامنه ای تاکید بر ادامه دخالت در امور کشورهای منطقه است. رژیم جمهوری اسلامی به دلیل ماهیت و ساختار خاص خود نمی تواند با جهان مدارا نماید. این گمان که پولهای آزاد شده در پی توافق اتمی همچنان خرج صدور تروریسم و حمایت از گروههای تروریستی و رژیم بشار شود بسیار جدی و واقعی است .

پاینوشت: عکس نرمش قهرمانانه

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برچسب ها:
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است