زن برقع پوش داعشی شیعه : "علم ثابت کرده زنهایی که خودشون رو میپوشانند جوان تر می مانند"

تلویزیون ایران : از چشم های مرد اشعه ای تولید میشود که به صورت زن میخورد پیری زودرس می آورد!

27 سپتامبر اخبار روز

3

اگر از چشم های مرد اشعه ای تولید میشود که به صورت زن میخورد که پیری زودرس می آوردخوب چرا باید زنان چشمانشان را بپوشانند ؟! بهتر نیست که مردان متحجر مسلمان خودشان چشم بند بزنند ؟! کدام علم مدعی شما ثابت کرده است “زنهایی که خودشون رو میپوشند جوان تر میمونند” ؟ آیا منظورتان علم داعشی شیعه است یا علم داعشی سنی است ؟! تازه از کی تابه حال متحجران مذهبی برای توجیح و تبلیغ افکار ارتجاعی خود به جای استناد به متون ارتجاعی مذهبی و توجیح تفکرات فوق ارتجاعی خود صحبت از علم می کنند و آن را برگردن علم می اندازند؟!

“گفته های فوق ارتجاعی و خرافاتی زن داعشی شیعه در برنامه تلویزیون ایران درباره علل توصیه و تبلیغ حجاب داعشی به دیگر زنان که به خاطر پوشش نامرسوم آنها که حتی چشم هایشان به خاطر حجاب سخت دیده می شود، به سرعت در شبکه های اجتماعی جلب توجه کرد. در برنامه این هفته «زنده باد زندگی» که هدف این قسمت آن «ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی» عنوان شده بود، خانواده یک روحانی به نام محمد صادقی 43 ساله، شامل همسر، دختر و دامادش و نیز دو پسر کودک و یک نوه اش حضور داشتند. زهرا، یکی از دختر خانواده در  دوران کودکی یعنی 12 سالگی عقد کرده و در همین دوران یعنی 14 سالگی ازدواج کرده و در همین دوران کودکی در 16 سالگی صاحب فرزند شده است. کودکان این خانواده تیشرت هایی با تصویر خامنه ای جنایتکار بر تن داشتند و نوع پوشش این زنان مشابه با بوشش زنان در دولت اسلامی (داعش) در عراق بود. در شبکه های مجازی این ویدیو با عنوان “داعش در صداوسیما” منتشر شده است”

نگاهی به آمار طول عمر زنان و مردان در کشورهای مختلف نشان می دهد که نه افزایش طول عمر و نه پیری زودرس , هیچ ربطی به مزخرفات خانواده داعشی شیعه ندارد.

در قسمتی از “گزارشی جدید از طول عمر مردم ایران و جهان ” می خوانیم:

” سازمان بهداشت جهانی (WHO) در گزارش سال ۲۰۱۴ خود راجع به امید به زندگی و طول عمر می‌‌گوید، این که  موالید سال ۲۰۱۲ نسبت به موالید سال ۱۹۹۰ به طور متوسط ۶ سال بیشتر عمر می‌کنند را باید نتیجه مبارزه علیه مرگ و میر کودکان و رشته‌ای از بیماری‌ها دانست.

مانند گذشته زنان از مردان بیشتر (به طور متوسط ۶/ ۴ سال) عمر می‌کنند. زنان ژاپنی با طول عمر متوسط ۸۷ سال و مردان ایسلندی با طول عمر متوسط ۸۱ سال بیشترین طول عمر را در سراسر جهان دارا هستند.

ایران در سال ۲۰۱۲، ۷۶ میلیون و ۴۲۴ هزار نفر جمعیت داشته و بر اساس این گزارش، پسر و دختری که در سال ۲۰۱۲ در ایران به دنیا آمده‌‌اند می‌توانند به ترتیب ۷۲ و ۷۶ سال عمر کنند.

بر پایه گزارش WHO، به ازای هر هزار تولد در سال ۲۰۱۲ ، احتمال مرگ کودکان کمتر از پنج سال ۱۸ نفر و احتمال مرگ بین ۱۵ تا ۶۰ سالگی برای مردان و زنان به ترتیب ۱۵۶ و ۸۴ نفر است.

طول عمر در آلمان

آلمان با طول عمر ۸۳ سال برای زنان و ۷۸ سال برای مردان جزو ۱۰ کشور اول صدر جدول طول عمر در سراسر جهان به حساب نمی‌آید.

بیشترین طول عمر متوسط که ۸۴ سال است را ژاپنی‌ها دارند. بعد از آن کشورهای ایرلند، استرالیا، ایتالیا، اسرائیل، سن مارینو، سوئیس و سنگاپور قرار می‌گیرند که طول عمر متوسط در آنها ۸۳ سال است.

رده بعدی متعلق به فرانسه، ایسلند، کانادا، لوکزامبورگ، موناکو، نیوزلند، نروژ، اسپانیا و سوئد با طول عمر متوسط ۸۲ سال است.

در انتهای جدول، کشورهای آفریقایی سیرالئون (۴۶سال)، لسوتو (۵۰ سال)، جمهوری آفریقای مرکزی (۵۱ سال)، چاد (۵۱) سال، آنگولا (۵۱ سال)، جمهوری دمکراتیک کنگو (۵۲ سال)، ساحل عاج (۵۳ سال)، سومالی (۵۳ سال)، نیجریه (۵۴ سال)، سئوازیلند (۵۴ سال) و گینه بیسائو (۵۴ سال) قرار می‌گیرند.

مارگرت چان در این باره اظهار می‌کند: «با این حال هنوز هم میان کشورهای فقیر و ثروتمند شکافی عمیق وجود دارد.» او ادامه می‌دهد: «مردم کشورهایی با درآمد بالا نسبت به مردم کشورهایی با درآمد پایین شانس بسیار بیشتری برای زندگی طولانی‌تر دارند.»”

می توان این تفکرات ارتجاعی داعش شیعه حاکم بر ایران را به زبان های مختلف ترجمه و افشاگری کرد.

محسن احسانی 27.09.2014

 

 

 

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برچسب ها:
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است