جعفر عظیم زاده کارگر زندانی با حدود چهل روز اعتصاب غذا ،برای آزادی او بکوشیم

5 ژوئن اخبار روز

براستی که بشر پدیده ایست واقعا عجیب و پر تناقض . از یک سوی آنهمه جنایت و بی رحمی و رذالت را با خود در استین دارد و از سوی دیگر انچه که برایش ارزش و تحسین بر انکیز است, شفقت ، یاریست و ایستادگی و مقاومت بر علیه ستم و نابرابری .

در إعصار تاریخی ان کسانی که اوازه نامشان در همه ی گوش ها و کوچه پس کوچه ها ی جهان پیچید و می پیچد و ماندگار ذهن و قلب و افتخار انسانی می شوند نام هاییست که مظهر مقاومت و ایستادگی ،مظهر یاری به همنوعان ، و انهایی که ضد قدرت ها بوده اند چون اسپارتاکوس ، چه گوارا ، ماندلا ، اوجلان ، گاندی و دیگر انسان هایی که هرگز در مقابل قدرت ها سر خم نکرده اند ماندگاران تاریخ می شوند .

همچنبن هنرمندان و روشنفکرانی که پا به دربار و بارگاه قدرتمداران نمی گذارند هستند که در قلب مردم می نشینند . بابی ساندز أیرلندی بخاطر اعتصاب غدا و مقاومتش چهره ی جهانی و فراموش نشدنی می شود. ذات ادمی ان کسی را که برای موقعیت ، مقام و منصب با قدرتمداران سازش می کند پس می زند .

ارزوی ادمی در واقع ازاده گیست و شجاعت و ایستادگی و مقاومت در مقابل ستمگران است و انرا أرج می نهد . و امروز جعفر عظیم زاده کارگر زندانی سیاسی نزدیک به چهل روز است که در زندان اوین در اعتصاب غذا بسر می برد تا دیر نشده برای ازادی او بکوشیم .

 

عصر آنارشیسم (کارگران آنارشیست ایران ) ، شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۵

 

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران : “جعفر عظیم زاده از امروزجمعه ۱۴ خرداد ۹۵ در اعتراض به عدم توجه مسئولین قضایی و حکومتی جمهوری اسلامی به خواست برحق برداشته شدن اتهامات امنیتی از روی فعالیتهای صنفی وعدم انجام کمترین اقدامی دراین زمینه، در طول نزدیک به ۴۰ روز اعتصاب غذا، اعلام کرده است، از مراجعه به بهداری زندان جهت تست فشار خون و اندازه گیری وزن روزانه خودداری و مطلقا حاضر به اعزام به هیچ بیمارستانی نخواهد شد.
جعفر عظیم زاده در مدت نزدیک به ۴۰ روز اعتصاب غذا، علی رغم اینکه از بیست روزپیش مشکل حاد تخلیه ادرار خود را اعلام کرده وبا وجود بی حالی مفرط، چهار بار فقط به مراکز درمانی بیرون از زندان اعزام شده که در اورژانس این بیمارستانها غیر از رسیدگی به بی حالی وی (همان اقداماتی که در بهداری زندان روزانه انجام می گیرد) در حالیکه بیش از ۲۰۰ سی سی خون از ایشان گرفته شده است، هیچ خدمات دیگری ارائه نکرده اند.
طبق آخرین تستهائی که امروز در بهداری زندان از فشار خون و وزن جعفرعظیم زاده به عمل آمده، فشار خونش هفت روی پنج بوده و وزنش از ۶۴ کیلو به ۵۰ کیلو رسیده که نزدیک به ۲۲ درصد از وزن خود را از دست داده است.
ممانعت از رسیدگی پزشکی، یکی از روشهای معمول دستگاههای قضائی و دولتی در شکنجه دادن زندانیان است که به خاطر منحصر بودنش در ایران، قبح و ضد انسانی بودن آن هنوز به اندازه روشهای دیگر شکنجه مانند شلاق و کابل و درآوردن ناخن در اذهان بشریت متمدن رسوا نشده است. این، نوعی از شکنجه به قصد کشتن است که زندانی را تا هنگام مرگ همراهی می کند. جعفر عظیم زاده تا امروز در نتیجه اعمال این نوع از شکنجه، مجاری اداریش آسیب دیده و بیم آن می رود بعد از مدت طولانی اعتصاب غذا و عدم درمان ،اعضاء دیگر داخلی بدنش هم دچار ضایعه گردند.
با تداوم و وسعت دادن به اعتراضاتمان ضمن برملا کردن ممانعت از رسیدگی پزشکی به عنوان شکنجه زندانیان، خواهان رسیدگی پزشکی و آزادی فوری و بی قید و شرط جعفر عطیم زاده شویم.

——————————————————————————————————————————————————————————————————–

آدرس و اسامی صفحات مرتبط با مجموعه عصر آنارشیسم


poql8j0h
 

۱- سایت عصر آنارشیسم

http://asranarshism.com

 

آدرس و اسامی صفحات ما در فیسبوک

 

۲- فیسبوک عصر آنارشیسم

https://www.facebook.com/asranarshism

 

۳- فیسبوک بلوک سیاه ایران

https://www.facebook.com/iranblackbloc

 

۴ – فیسبوک آنارشیستهای همراه روژاوا و باکورAnarchists in solidarity with the Rojava

https://www.facebook.com/%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D9%88%DA%98%D8%A7%D9%88%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D9%88%D8%B1-Anarchists-in-solidarity-with-the-Rojava-434646579975914

 

۵- فیسبوک دفاع از زندانیان و اعدامیان غیر سیاسی

https://www.facebook.com/sedaye.bisedayan

 

۶ – فیسبوک کارگران آنارشیست ایران

https://www.facebook.com/irananarchistlabors

 

۷- فیسبوک کتابخانه آنارشیستی

https://www.facebook.com/anarchistlibraryfa

 

۸ – فیسبوک آنارشیستهای همراه بلوچستان

https://www.facebook.com/anarchistinsupportbaluchistan

 

۹ – فیسبوک  هنرمندان آنارشیست

https://www.facebook.com/anarchistartistss

 

۱۰ – فیسبوک دانشجویا ن آنارشیست

https://www.facebook.com/anarchiststudents

 

۱۱ – فیسبوک شاهین شهر پلیتیک

https://www.facebook.com/shahre.shahin

 

۱۲ – فیسبوک آنتی فاشیست

https://www.facebook.com/ShahinShahrPolitik

 

۱۳- عصر آنارشیسم در تلگرام

 

۱۴- عصر آنارشیسم در اینستاگرام

 

۱۵- عصر آنارشیسم در توئیتر

https://twitter.com/asranarshism

 

۱۶ – بالاچه عصر آنارشیسم در بالاترین

https://www.balatarin.com/b/anarchismera

 

آدرس تماس با ما

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است