فیلم لگد زدن وحشیانه خبرنگار شبکه N1TV وابسته به حزب خارجی‌ستیز ژوبیک مجارستان

۱۹ شهریور اخبار روز

در صحنه‌هایی که شبکه تلویزیون خصوصی RTL آلمان از این حادثه ضبط کرده است یک فیلمبردار زن مجاری دیده می‌شود که وحشیانه و با خشونت تمام به کودکان پناهجو لگد می‌زند و جلوی پای مردی را که کودکی در آغوش دارد، می‌گیرد تا او بر زمین افتد.

میان آنها مردی است که در یک دست یک کودک و در دست دیگر یک کیسه پلاستیکی دارد. او تلاش می‌کند که خود و کودک خردسالش را از دست مأمور پلیسی که او را نگاه داشته نجات دهد.

اما چند قدم جلوتر یک فیلمبردار زن با پای خود جلوی پای او را می‌گیرد و مرد تعادل خود را از دست می‌دهد. کودک از دست او رها می‌شود و هر دوی آنها بر زمین می‌افتند.

رفتار خشونت‌باراین فیلمبردار زن که برای شبکه N1TV مجارستان کار می‌کرد، تنها به این مرد پناهجو محدود نمی‌شود.

او در یک صحنه دیگر به کودکان پناهجو که تلاش می‌کنند از دست پلیس فرار کنند و از جمعیت خارج شوند با خشونت تمام لگد می‌زد.

شبکه N1TV مجارستان به حزب خارجی‌ستیز “جنبش برای زندگی بهتر در مجارستان” وابسته است و برای افکار راست افراطی این حزب تبلیغ می‌کند. اما انتشار این دو صحنه در شبکه‌های مجازی با واکنش بسیاری از کاربران همراه شده که از رفتار فیلمبردار این شبکه به خشم آمده‌اند.

این شبکه تلویزیونی آنلاین در پاسخ به انتقادهای گسترده از برخورد فیلمبردار خود با پناهجویان اعلام کرده است که “رفتار او غیرقابل قبول” بوده است. مدیر این شبکه در بیانیه‌ای که در وب‌سایت N1TV ‌منتشر شد، اعلام کرده که به همکاری با این فیلمبردار زن پایان داده و تأکید کرده است: «به این ترتیب این موضوع برای ما تمام شده است.»

پترا لازلو، فیلمبردار فاشیست مجارستانی عضو یک سازمان ضد پناهجویان است و اعلام اخراج او از شبکه تلویزیونی N1TV مجارستان که وابسته به حزب خارجی‌ستیز ژوبیک “جنبش برای زندگی بهتر در مجارستان” است به معنی تمام شدن موضوع برای افکار عمومی نیست .

 

 

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است