به گزارش عصر آنارشیسم

اپوزیسیون می بایست عملا از مردم مهاباد حمایت کنند.اکنون وقت آغاز عملیات پژاک و تمام نیروهای اپوزیسیون علیه رژیم متجاوز است

۱۸ اردیبهشت اخبار روز

در پی خشم مردم مهاباد از قتل ” فریناز خسروانی”  متولد ۱۳۶۸ ساکن مهاباد و لیسانس کامپیوتر وکارمند هتل ”تارا” در مهاباد بود که روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۴ از سوی صاحب هتل، تبانی تجاوز به وی از سوی یک مامور اطلاعاتی صورت گرفته بود، در پی حمله‌ی مامور اطلاعاتی و بستن دربها از سوی صاحب هتل، مجبور به پریدن از پنجره‌ی طبقه‌ی چهارم هتل شده و جان خود را از دست داد .

 پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت مردم مبارز مهاباد در اعتراض به کشته شدن فریناز خسروانی که در تلاش برای فرار از تجاوز مامور حکومت از طبقه چهارم هتل تارا به پایین پرتاپ شد، به خیابان آمدند که با تیراندازی مزدوران حکومت مواجه شدند. مردم خشمگین مهاباد بعد از تجمع و تظاهرات به محل هتل تارا رفتتند، آنجا را به آتش کشیدند و تنفر و نارضایتی خود از جمهوری اسلامی و ماموران وزارت اطلاعاتش را بنمایش گذاشتد. مردم مهاباد بعد از به آتش کشیدن هتل تارا به یکی از مراکز اطلاعاتی رژیم نیز حمله کردند که در جریان تیراندازی ماموران آدمکش اسلامی یک نفر کشته و چند نفر زخمی شدند.

بنا به اخبار منتشر شده، مردم شهرهای مریوان، بوکان، شنو و پیرانشهر اعلام کرده اند که روز جمعه ۱۸اردیبهشت در حمایت از مردم مهاباد و در اعتراض به کشته شدن فریناز خسروانی دست به تجمع اعتراضی خواهند زد.

مردم مهاباد نیازمند کمک و یاری هستند . آخرین خبر ها حاکی از آن است که از محلات و توابع و از شهرهای نزدیک مردم مبارز کرد به مهاباد رفته اند.

مردم مبارز کرد شب را در خیابانها ماندند و به صبح رساندند . بسیاری از ماشین های سپاه را به اتش کشیدند.

قضیه مهاباد خیلی جدی است و الان وقت آغاز عملیات پژاک و تمام نیروهای مسلح اپوزیسیون است.تمامی اپوزیسیون باید عملا و نه در حرف از مردم مهاباد حمایت کنند.

نیرو های مسلح در مناطق نزدیک منطقه وجود دارند ولی متاسفانه رژیم از ترس دروازه های شهر مهاباد را بسته است .

 

 

۱۰۶۴۹۷۵۹_۶۸۴۹۳۸۰۷۱۶۲۸۴۶۸_۵۳۰۲۰۲۵۲۰۲۴۱۸۲۷۳۰۰۳_n ۱۱۱۵۰۵۲۸_۹۸۰۱۳۶۱۹۲۰۱۰۳۱۸_۲۶۱۰۶۳۷۷۸۸۷۳۸۶۳۴۰۵۰_n ۱۱۱۹۸۸۹۵_۴۵۹۰۳۰۶۰۷۵۸۱۲۸۴_۴۲۳۴۱۵۷۹۲_n ۱۱۲۰۳۱۰۱_۹۸۰۱۴۳۱۰۲۰۰۹۶۲۷_۳۲۵۷۹۹۳۴۸۸۷۹۷۵۶۸۶۴۷_n ۱۱۲۰۵۰۷۹_۶۸۴۹۳۸۰۹۸۲۹۵۱۳۲_۸۸۸۷۳۱۷۷۲۸۷۳۹۰۲۵۵۰۸_n ۱۱۲۰۹۶۶۸_۶۸۴۹۳۸۱۱۴۹۶۱۷۹۷_۷۸۳۶۸۳۱۴۸۰۹۷۲۶۹۹۶۰۸_n ۱۱۲۱۰۱۲۵_۹۸۰۱۰۷۱۴۲۰۱۳۲۲۳_۱۲۰۸۶۱۵۶۶۷_n ۱۱۲۴۵۷۹۷_۹۸۰۱۳۶۴۴۲۰۱۰۲۹۳_۳۶۲۵۷۱۳۷۸۶۸۶۶۶۸۸۰۹۱_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است