به گزارش شاهین شهر پلیتیک

گزارش, عکس و فیلم مربوط به فراخوان آکسیون اعتراضی روز سه شنبه ( 6 آبان) در تهران بر علیه اسید پاشی

29 اکتبر اخبار روز

294cbca49938428acc331f88d40f9992e1d316d7b06a6736083c9cf0518cfa65

f463c3f1c3df68ab038757828d8c9c43e84f14263972e4a3bd7b419c54addf9d

همانطور که می دانید پس از اسید پاشی های ضد انسانی به شکل زنجیره ای , سیستماتیک و دنباله دار نسبت به زنان عمدتا غیر چادری (که ظاهرا 1 نفر از 15 نفر چادری بوده است که گویاحتی یکنفر از زنان نیز در این هجوم های ضد انسانی کشته شده) در نتیجه تا کنون 3 تجمع مردمی و خودجوش در اعتراض به اسید پاشی و همدردی با مصدومین این عمل وحشیانه که به روش و تفکر داعشی انجام شده است برگزار شد که در تجمع اولی در اصفهان حدود 2000 نفر شرکت کردند و در تهران حدود 200 نفر و در تجمع دومی که باز در تهران و اصفهان و چند شهر دیگر برگزار شد رژیم به ضرب و شتم و دستگیری تعدادی از زنان و مردان در تهران و اصفهان مبادرت ورزید .

همچنین در برخی از دانشگاها هم شاهد اعتراضات دانشجویان در این رابطه بودیم . عمده مقالات و مطالبی که در این زمینه نوشته شد و کلا افکار عمومی در این نکته مشترک بودند که انگشت اتهام خود را به سوی داعش شیعه حاکم بر کشور نشانه گرفتند با توجه به خشونت هایشان نسبت به زنان در تحمیل حجاب اجباری از همان سال اول انقلاب تا به امروز و اعدام های علنی در خیابان ها , بریدن دست و پا , چشم درآوردن , سنگسار , ترور در خیابان و خانه های مردم , سر به نیست کردن و استفاده از قمه , چاقو و سلاح گرم در کشتار مردم بی دفاع در اعتراضات ,شلاق در ملا عام , کهریزک و زندان زنان قرجک ورامین و……………….

در رابطه با فراخوان سومین آکسیون اعتراضی غوامل سایبری رژیم با ساختن صفخات متعدد تقلبی مشابه صفحه اصلی فراخوان شاهین شهر پلیتیک مرتب به دروغ خبر لغو آکسیون را اعلام کردند و در دنیای مجازی پخش کردند در حالی که آکسیون لغو نشده بود اما وقتی مردم به محل اعلام شده تجمع رسیدند با خیل عظیم نیروهای امنیتی و انتظامی ضد شورش مواجه شدند که در نتیجه فراخوان دهندگان بعد از حضور در محل وقتی انبوه نیروهای نظامی و امنیتی ضد شورش را دیدیدند برای حفظ امنیت مردم اقدام به تشکیل هسته اولیه تجمع نکردند تا مردم معترض در فرصتی دیگر و به اشکال گوناگون به اعتراضات خود بتوانند ادامه بدهند.

بنابراین تحلیل و ارزیابی ما از فراخوان آکسیون تجمع سه شنبه 6 آبان مثبت می باشد چراکه هدف از دادن فراخوان به یک تجمع , صرفا خود تجمع مطرح نیست ( بجز تجمع های عظیم و میلیونی ) بلکه تاثیری است که فراخوان تجمع بر افکار عمومی می گذارد و به ما کمک می کند که در ارزیابی و تحلیل اوضاع سیاسی و بررسی مقدار تاثیر بر نیروی مقابل و مشخص شدن نقاط ضعف حاکمیت سرکوبگر به اطلاعات و جمع بندی ارزشمندی برای بازبینی در تاکتیک و اتخاذ شیوه دیگری از مبارزه بتوانیم با کمترین نیرو بیشترین تاثیر گذاری را برای رسیدن به هدف و استراتژی بدست بیاوریم.

به باور ما حضور گسترده نیروهای امنیتی در محل تجمع اعلام شده آنهم فراخوانی که صرفا توسط یک صفحه فیسبوکی که فاقد مخاطب میلیونی و یا حتی ده ها هزار نفره می باشد از ترس و ضعف رزیم حکایت دارد که برای تعمیق این ترس و ضعف رژیم باید از اشکال مخفی مبارزاتی با توجه به اصل غافلگیری استفاده کنیم.

در این شرایط خودسازماندهی و ابتکار در مبارزه بدون اعلام قبلی زمان , محل و نوع حرکت می تواند در پیشرفت اعتراضات بسیار موثر باشد(البته در حال حاضر)

پاینوشت : به گفته یک شاهد عینی ” من رفتم از مردم خبری نبود اگر هم آمده بودن تجمعی صورت نگرفت اما پر از نیروهای ضد شورش بود . از یه پلیس راهنمایی رانندگی که البته از سرکرده ها بود و معلوم بود برای موارد خاص و پستهای خاص اونجاست پرسیدم اینجا چه خبره؟ گفت : مانوره گفتم مانور چی؟ مانور ترسوندن مردم؟”

توجه امنیتی : مراقب باشید که رژیم تعداد زیادی صفحات تقلبی مشابه با آدرس های زیر را درست کرده است بنابراین فقط این صفحات اصلی می باشند.

شاهین شهر پلیتیک

پیج شاهین شهر پلیتیک

https://www.facebook.com/events/1487304308201478/

https://www.facebook.com/events/701932993236046/

 

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است