دریا بندری

کشته شدن 24 عضو تروریست برادران قاچاقچی سپاه پاسداران در بغداد و سامرا

۲۰ تیر اخبار روز

روزنامه فرامنطقه ای “الزمان” طی گزارشی از کشته شدن 24 تن از اعضای سپاه پاسداران ایران، از جمله کشته شدن چهار افسر سپاه در جنگ داخلی عراق در شمال سامرا و غرب بغداد بر اثر انفجار مین کارگذاری شده در مسیرشان خبر داد. تعدادی از این افراد در منطقه رضوانیه واقع در منطقه کمربند دفاع از بغداد کشته شدند.

ادامه دخالت جمهوری اسلامی در عراق و سوریه و خوشبختانه کشته شدن 24 تن دیگر ازاعضاء تروریست و مزدور سپاه قدس در حالی است که قبلا از جمله یکی دیگر از اعضای سپاه پاسداران به نام سرگرد پاسدار”کمال شیرخانی” روز شنبه ١٤ تیرماه ١٣٩٣،  از فرماندهان آموزشي سپاه قدس در كربلا كشته شد.

پس از “علیرضا مشجری” عضو یگان ویژه‌ی صابرین و “شجاع علمداری مورجانی” خلبان نیروی هوایی رژیم، از جمله این سومین نفر از گسیل‌شدگان سپاه پاسداران رژیم اسلامی بود که در کشور همسایه پیش از این 24 نفر کشته شده بودند.
پیش از این نیز یک شهروند پاکستانی‌تبار مقیم شهر قم به نام “جاوید حسین” در شهر سامرا کشته شده بود.

بر اساس گزارشات طی چند ماهه‌ی اخیر، رژیم اسلامی ایران، شهروندان افغانی و پاکستانی را در مقابل پرداخت مبالغی وجه نقد و با هدف حمایت نظامی از رژیم بشار اسد و حکومت مرکزی عراق، همچنان به این کشورها می‌فرستد.

طبق اخبار مورخه‌ی ١٢ تیرماه سه شهروند افغانی مقیم شهر مشهد در جریان درگیری‌ها و اعتراضات سوریه کشته شده‌اند.

این افراد در قالب گروه سپاه پاسداران و حزب‌الله لبنان تحت عناوینی همچون “مدافعین حرمین زینب” و “دفاع از اماکن مذهبی شیعه” در خاک سوریه و عراق به جنگ با معترضین و مخالفین می‌پردازند.

در همین یکی دیگر از اعضای سپاه پاسداران رژیم به نام “رضا کارگر برزی” مورخه‌ی ١١ مردادماه ١٣٩٢ در صف نیروهای رژیم و در درگیری با نیروهای معترضین کشته شد.

به اشتراک بگذارید Twitter Google+ Facebook Email بالاترین
برداشت از مطالب این وب سایت آزاد است